Osiedle Marine

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 55 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Królewskie II i III etap (3,3 km dalej)

Inwestycja Osiedle Królewskie II i III etap znajduje się w Rumi, ul. Dębogórska 82 (1,3 km od Gdyni), jest realizowana przez dewelopera JHM DEVELOPMENT S.A.. Inwestycja Osiedle Królewskie II i III etap jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 536 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 46 do 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wejherowski, Rumia, ul. Dębogórska 82 (1,3 km od Gdyni)

Inwestycja polecana

Osiedle Królewskie II i III etap
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 44
 • Powierzchnia: 46 - 75 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
JHM DEVELOPMENT S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Locus (4,1 km dalej)

Inwestycja Locus znajduje się w Rumi, ul. Generała Henryka Dąbrowskiego (0,6 km od Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Euro Styl S.A.. Inwestycja Locus jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 56 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Wejherowski, Rumia, ul. Generała Henryka Dąbrowskiego (0,6 km od Gdyni)
Ceny od: 5 400 zł/m2

Inwestycja polecana

Locus
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 11
 • Powierzchnia: 56 - 78 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Euro Styl S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Nowa Janowska (6,0 km dalej)

Inwestycja Nowa Janowska znajduje się na Cisowej, ul. Janowska 50 (7,1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Targo S.A.. Inwestycja Nowa Janowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 42 lokale mieszkalne o powierzchniach od 55 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdynia, Cisowa, ul. Janowska 50 (7,1 km od centrum Gdyni)
Ceny od: 5 450 zł/m2

Inwestycja polecana

Nowa Janowska
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 10
 • Powierzchnia: 55 - 93 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Targo S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Bliskość morza i sielankowy klimat z dala o miejskiego zgiełku, czyli Osiedle Marine przy ul. Kosynierów w Rumi. Najlepsze miejsce dla wszystkich, którzy cenią uniwersalność i wyjątkowość.

Docelowo siedem czteropiętrowych, dwuklatkowych, niepodpiwniczonych budynków z nowoczesną infrastrukturą. W każdej klace cicha winda. Budowa osiedla będzie etapowa. W pierwszym etapie powstaną trzy budynki. W każdym budynku do wyboru będą 32 mieszkania dwu, trzy oraz czteropokojowe o wymiarach od około 34 do 70 metrów kwadratowych. Dwa pierwsze budynki zostaną połączone jednokondygnacyjną halą garażową, która na zewnątrz będzie pełnić funkcję osiedlowego patio. Mieszkańcy będą mogli zakupić również garaże indywidualne oraz komórki lokatorskie. Trzeci budynek, bez hali garażowej, również dysponuje komórkami lokatorskim, a na jego parterze działać będą lokale usługowe. Przestronne mieszkania z dużymi przeszkleniami zapewniają codzienną porcję słonecznych promieni. Każdy lokal można urządzić wedle indywidualnego projektu. W standardzie są drzwi antywłamaniowe, sześciokomorowe okna oraz gres na balkonie. Aktualnie w sprzedaży znajduje się budynek nr 3.

Proste, klasyczne formy zostały zestawione z modnymi detalami. Na dachu budynków zamontowana będzie zieleń ekspansywna, tworząc niezwykłe osiedle w niebanalnymi otoczeniu małej architektury. Dla najmłodszych oczywiście zaplanowano plac zabaw. W obrębie osiedla powstanie również przedszkole. Osiedle Marine to także gratka dla amatorów morskiej przygody, nie tylko ze względu na bliskość morza, ale również unikatowego w skali Europy Aquaparku Reda. Przy mało wakacyjnej aurze można poczuć smak letniej zabawy pośród palm i rekinów, bo do niezwykłego parku wodnego są zaledwie 2 kilometry.

Inwestycja Osiedle Marine znajduje się w Rumi, ul. Kosynierów (4,4 km od Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Semeko Grupa Inwestycyjna S.A..

Inwestycja Osiedle Marine jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Marine pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 34 do 70 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Drzwi zewnętrzne:
- antywłamaniowe
Balkony:
- gres mrozoodporny.
Wentylacja:
- oparta o stałe usuwanie odpowiedniej ilości powietrza z mieszkania, w połączeniu z nawiewnikami w oknach reguluje między innymi wilgotność i czystość powietrza.
Stolarka okienna:
- trzyszybowa.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, usługi w budynku, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Marine

Wokół osiedla znajdują się wyjątkowe tereny zielone, zachęcające do aktywnego wypoczynku lub spokojnych spacerów w otoczeniu przyrody. W pobliżu stadnina koni.

Atrakcją lokalizacji Osiedla Marine jest wybudowany w promieniu 2 km nowoczesny aquapark z wodnymi atrakcjami dla każdego.

Dużym atutem jest bliskość Centrum handlowego z marketem budowlanym i sportowym. Zakupy w zasięgu krótkiego spaceru.

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy. W odległości 700 metrów od inwestycji Osiedle Marine znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Dolna n/ż (714-02).

Data publikacji: 06 października 2016 12:05

Data aktualizacji: 07 maja 2018 11:02

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Marine

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie