Parkowy Dwór A, B i C

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Dębowa, oferowane bezpośrednio przez

Sanbet Development

wrocławski, Kobierzyce, ul. Dębowa

Parkowy Dwór A, B i CParkowy Dwór A, B i C

8 zdjęć

Parkowy Dwór A, B i C
Parkowy Dwór A, B i C
Parkowy Dwór A, B i C
Parkowy Dwór A, B i C
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

37 - 81/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kobierzyce - 381 m

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 2 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 5 sklepów, 5 obiektów sportowych, 3 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 211 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 81 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle powstające tuż przy pięknym kompleksie parkowo-leśnym, a do tego pełna infrastruktura urokliwych Kobierzyc, to wizytówka najnowszej inwestycji Spółki SANBET DEVELOPMENT. W podwrocławskich Kobierzycach przy ulicy Dębowej powstanie kompleks czterech stylizowanych budynków, gdzie dostępnych będzie 257 mieszkań o powierzchni od 31 do 82 m². Atuty? Zieleń, ogródki, tarasy i balkony, a dodatkowo podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Parkowy Dwór to kontynuacja wizji najpiękniejszych projektów deweloperskich, które powstały we Wrocławiu: Obornicka Premium oraz Rezydencje Tatarska, które cieszyły się dużym zainteresowaniem Klientów oraz budziły podziw w branży deweloperskiej.

Inwestycja Parkowy Dwór A, B i C znajduje się w Kobierzycach, ul. Dębowa (8.6 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Sanbet Development.

Inwestycja Parkowy Dwór A, B i C została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 211 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Parkowy Dwór A, B i C w sprzedaży jest 16 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 81 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Sanbet Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Parkowy Dwór A, B i C?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parkowy Dwór A, B i C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 381 metrów od inwestycji Parkowy Dwór A, B i C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kobierzyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Parkowy Dwór A, B i C znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowy Dwór A, B i C znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Kobierzycach w odległości 224 m, Przedszkole Samorządowe w Kobierzycach w odległości 725 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Parkowy Dwór A, B i C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 531 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Parkowy Dwór A, B i C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 126 m znajduje się Dino, w odległości 355 m znajduje się Mini Market Kobierzyce, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowy Dwór A, B i C w odległości 198 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 229 m znajduje się boisko / kort, w odległości 267 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.01.2023
Data aktualizacji: 12.03.2024
Sanbet Development logo

Sanbet Development

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: