Osiedle pod Kasztanem

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSamson-Dom

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Kasztanem dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
B2
5
122,32 m²
-
B3
5
123,29 m²
-
733 576 zł

Opis Inwestycji

„Osiedle pod Kasztanem” to kameralna inwestycja zlokalizowana w zielonej części dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Nowoczesna zabudowa szeregowa i bliźniacza oferuje połączenie wygody i prywatności. Jest to idealne miejsce dla osób, które pragną chwili wytchnienia od wielkomiejskich klimatów bez rezygnowania z doskonałego dojazdu do pracy, szerokiej infrastruktury usługowo-handlowej, centrów rozrywkowych oraz obiektów sportowych i edukacyjnych.Przestronny, ogrodzony teren przy ul. Jana Korepty to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli poszukujących spokoju. Projektując „Osiedle pod Kasztanem”, chcieliśmy, aby była to inwestycja wyróżniająca się na mapie Krakowa, dlatego wszystkie oferowane przez nas mieszkania i domy będą miały prywatne ogródki i garaże oraz dostęp do części wspólnej, na której znajdą się miejsca postojowe oraz plac zabaw.Energooszczędna, jednopiętrowa zabudowa, w której mieszczą się apartamenty o powierzchni około 65 mkw. oraz przestronne domy o metrażu 123 mkw. harmonijnie łączy się z podmiejskim otoczeniem, w którym natura miesza się z jednorodzinnym budownictwem.W trosce o maksymalny komfort, każde z oferowanych przez nas mieszkań ma dwie sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym, łazienkę, własny ogródek, garaż i prywatne wejście. Domy składają się z części dziennej i wypoczynkowej - na parterze mieszczą się salon z aneksem kuchennym, łazienka, garderoba, garaż i wyjście do ogródka, a na piętrze cztery sypialnie z dostępem do dwóch balkonów oraz łazienka.Udogodnienia:• Doskonała lokalizacja w zielonej części dzielnicy Bieżanów-Prokocim• Znakomita infrastruktura drogowa i świetnie rozwinięta komunikacja miejska• Lepsza jakość powietrza - oddalenie od gęstej zabudowy, fabryk i dróg szybkiego ruchu• Bezpieczny, ogrodzony teren z częścią rekreacyjną dla dzieci oraz parkingiem• Ekologiczne ogrzewanie gazowe oraz przyłącza wszystkich mediów• Kameralna zabudowa• Wszystkie domy i mieszkania posiadają własne ogródki i garaże• Dodatkowe miejsca parkingowe do dyspozycji mieszkańców• Najwyższa jakość budownictwa - szczelna stolarka okienna, jasna elewacja, część wspólna wyłożona kostką brukową• W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe i tramwajowe oraz szybka kolej aglomeracyjna

Inwestycja Osiedle pod Kasztanem znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Jana Korepty (8.2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Samson-Dom.

Inwestycja Osiedle pod Kasztanem jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Kasztanem pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchniach od 122 do 123 metrów kwadratowych w cenie od 733 576 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 122 do 123 m2 w cenie od 733 576 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Samson-Dom nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 122 do 123 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 733 576 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle pod Kasztanem

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Kasztanem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle pod Kasztanem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mała Góra.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle pod Kasztanem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Market Point, w odległości 420 m znajduje się Piekarnia Królewska, w odległości 460 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Kasztanem w odległości 480 m znajduje się boisko do siatkówki / wielofunkcyjne, w odległości 530 m znajduje się Klub Sportowy Bieżanowianka.

Data publikacji: 25.10.2019

Data aktualizacji: 28.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie