Willa Klonowa

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSainz Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Leśna Awangarda(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Lipków, ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza 17 (4.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 595 brutto/m2
  Leśna Awangarda
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 163 m2
  Liczba pokoi: 5
  Freedom Nieruchomości
 • Osiedle Sosnowy Las(1.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Koczargi Nowe, ul. Klonowa (5.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 105 brutto/m2
  Osiedle Sosnowy Las
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 103 - 124 m2
  Liczba pokoi: 4
  Forma Deweloper
 • Domy Lipków(1.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Lipków, ul. Hetmańska (4 km od Warszawy)
  Domy Lipków
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 218 - 220 m2
  Liczba pokoi: 7
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola

Opis Inwestycji

Willa Klonowa to budynek szeregowy zlokalizowany w Koczargach Starych przy zachodniej granicy Warszawy w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Najbliższe sąsiedztwo to wyłącznie niska zabudowa jednorodzinna. Położenie budynków blisko szkół, przedszkoli i sklepów oraz komunikacji miejskiej ułatwia codzienne życie. Architekturę domów wyróżnia nowoczesna forma oraz wysoki standard wykonania. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz dbałość o szczegóły architektoniczne sprawiają że czuje się komfort i wygodę mieszkania w wysokiej jakości domach.powierzchnia użytkowa domów: 177 m2 w tym 55 m2 poddaszapowierzchnia działki: 149 m2 lub 591 m2wysokość pomieszczeń 2,70 mławy fundamentowe żelbetowe murowane z bloczków betonowych ocieplone styropianem 10 cmstrop nad parterem i pierwszym piętrem wylewane – płyta monolityczna żelbetowaściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne murowane z pustaków ceramicznych o grubości 25 cmściany działowe murowane z bloczków Silka o grubości 8 cmschody wewnętrzne żelbetowestolarka okienna PCV z okleiną drewnopodobnądrzwi zewnętrzne antywłamaniowebrama garażowa segmentowa z napędem elektrycznym i pilotemocieplenie ścian styropianem grubość 15 cmtynk akrylowy w kolorze białymkominy wentylacyjne, spalinowe, miejsce na kominek w systemie Schiedeldachówka cementowa w kolorze grafitowymodwodnienie dachu rynny i rury spustowe PCV w kolorze grafitowymparapety zewnętrzne z blachy, lakierowane proszkowobrama przesuwna metalowa, furtka metalowa systemowaogrodzenie metalowe systemowetynki wewnętrzne gipsoweinstalacje elektryczne bez osprzętuinstalacje c.o z piecem dwufunkcyjnym Junkersinstalacje wodno-kanalizacyjneszlichta cementowa z ociepleniemgres antypoślizgowy na schodach wejściowych, balkonach i tarasachInwestycja zlokalizowana jest w odległości kilku minut spacerem od Kampinoskiego Parku Narodowego. Doskonałe położenie gwarantuje wyjątkowa możliwość obcowania z naturą i wypoczynkiem. Łączy w sobie atuty bliskości z przyrodą z dobrym połączeniem do centrum Warszawy. Odległość od centrum stolicy to 19 km, 9 km od granicy miasta (ul. Górczewska). Zaletą jest bliskość szkół oraz przedszkoli a także sklepów czy poczty. Doskonałe miejsce do uprawiania turystyki rowerowej oraz pieszejpubliczna szkoła podstawowa i gimnazjum – 500 mKampinoski Park Narodowy – 500 mcentra handlowe to Tesco – 9 kmcentrum handlowe Wola Park – 10 kmnowobudowana trasa S8 – 8 kmprzystanek autobusowy – 600 mstacja metra Młociny – 13 km

Inwestycja Willa Klonowa znajduje się w Koczargach Starych, ul. Koczargi Stare (5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sainz Development S.A..

Inwestycja Willa Klonowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Willa Klonowa pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sainz Development S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 3 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa Klonowa

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Klonowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Willa Klonowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klonowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Klonowa znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Górkach w odległości 440 m.

Data publikacji: 29.06.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie