Willa Kampinos - etap II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSainz Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ostoja Kampinos - etap II(0.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Stare Babice, ul. Kampinoska (3.3 km od Warszawy)
  Ostoja Kampinos - etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 125 m2
  Liczba pokoi: 6
  Ostoja Development
 • Zaciszny Lipków(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Lipków, ul. Mościckiego 12 (3.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 431 brutto/m2
  Zaciszny Lipków
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba domów: 12
  Powierzchnia: 202 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Instal - Nika Sp. z o.o. Sp.k.
 • Domy Lipków(1.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Lipków, ul. Hetmańska (4 km od Warszawy)
  Domy Lipków
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 218 - 220 m2
  Liczba pokoi: 7
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola

Opis Inwestycji

WILLA KAMPINOS to inwestycja przy ul. Izabelińskiej w Starych Babicach, realizowana w 3 etapach. Projekt opiera się na autorskich rozwiązaniach architektonicznych zaprojektowanych wyłącznie dla niego. Architekturę domów wyróżnia nowoczesna forma, funkcjonalność oraz wysoki standard wykonania. Budynki posiadają dwie kondygnacje, a w nich garaż oraz schody prowadzące na poddasze. Zlokalizowane po zachodniej stronie Warszawy w miejscowości Stare Babice na granicy Kampinoskiego Parku Narodowego. Inwestycja łączy w sobie cechy nowoczesnego zamkniętego osiedla z naturalnym pięknem malowniczych terenów Parku. To połączenie sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce zarówno do zamieszkania jak i relaksu. Działający w sąsiedztwie ośrodek Kampinosport zapewni Państwu rozrywkę na kortach tenisowych i w fitnesie. W wolnej chwili można tez oddać się relaksowi i wypoczynkowi w mieszczących się w nim saunie, solarium, salonie fitness czy grocie solnej.Obecnie w sprzedaży nowy etap oraz ostatni dom z II etapu.

Inwestycja Willa Kampinos - etap II znajduje się w Starych Babicach, ul. Izabelińska (3.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sainz Development S.A..

Inwestycja Willa Kampinos - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych domów w tym 10 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Willa Kampinos - etap II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 181 metrów kwadratowych w cenie od 648 800 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sainz Development S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 66 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
ławy fundamentowe żelbetowe murowane z bloczków betonowych ocieplone styropianem 10 cm strop nad parterem i pierwszym piętrem wylewane - płyta monolityczna żelbetowa ściany zewnętrzne nośne murowane z pustaków ceramicznych o grubości 25 cm ściany działowe murowane z bloczków Silka o grubości 8 cm schody wewnętrzne żelbetowe doprowadzone na pierwsze piętro i poddasze
Dach
kominy wentylacyjne, spalinowe, przewód napowietrzający do kominka, miejsce na kominek dachówka cementowa odwodnienie dachu rynny i rury spustowe PCV
Elewacja
tynk silikatowy
Stolarka okienna
stolarka okienna PCV z okleiną od zewnątrz
Drzwi zewnętrzne
drzwi zewnętrzne o podwyższonej odporności na włamanie
Parapety zewnętrzne
parapety zewnętrzne z blachy lakierowanej proszkowo
Instalacje
instalacje c.o. z piecem kondensacyjnym , zasobnikiem wody i grzejnikami instalacje wodno-kanalizacyjne
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Willa Kampinos - etap II

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Izabelińskiej w Starych Babicach w kierunku Izabelina w odległości 7 kilometrów od granic Warszawy i 17 do jej centrum. W niedalekiej odległości szkoła, przedszkole, korty tenisowe, fitnes oraz sklepy. szkoła podstawowa 2,5 km Kampinoski Park Narodowy – 400 m. centrum handlowe TESCO przy Górczewskiej – 9 km centrum handlowe Wola Park – 10 km trasa S8 – 7 km przystanek autobusowy – 1000 m. stacja Metra Młociny – 12 km Kampinosport – 200 m.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Kampinos - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Willa Kampinos - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Izabelińska 01.

Data publikacji: 22.06.2015

Data aktualizacji: 30.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie