Royal Studios Smart Apartments

Smart Apartamenty Gliwice

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRoyal Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 969 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Centrum

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Pszczyńska (0.8 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 5 714/m2
  Osiedle Centrum
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 56 - 72 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Ogrody Królowej Bony IV(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Górnych Wałów 23A/B/C (0.6 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Ogrody Królowej Bony IV
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 170
  Powierzchnia: 24 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Radan Sp. z o.o.
 • Nove Villove II Etap(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Toruńska (2.2 km od centrum Gliwic)
  Nove Villove II Etap
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 57 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

MIKRO APARTAMENTY - WŁASNOŚCIOWE LOKALE AKADEMICKIE typu SMART to innowacja na miarę XXI wieku: małe, inteligentnie zaprojektowane bezpośrednio graniczące z Politechniką Śląską są idealnym rozwiązaniem dla osób młodych i dynamicznych. Royal Studios Gliwice to trzy 8 - kondygnacyjne nowoczesne budynki wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Program użytkowy przewiduje łącznie 312 lokali o powierzchniach od ok. 15 do 25 m2 oraz 3 lokale usługowe o powierzchniach ok. 50 m2 każdy. Budynki wyposażone będą w nowoczesne windy komunikujące wszystkie kondygnacje, włącznie z garażem podziemnym, co zapewni wyjątkową wygodę wszystkim użytkownikom lokali, również osobom niepełnosprawnym.Oferowane Mikro Apartamenty są budowane w podwyższonym standardzie wykończenia deweloperskiego – wyposażone będą m.in. we wszystkie instalacje wewnętrzne, włącznie z grzejnikami, TV/SAT, Internet, wysokiej jakości tynki i wylewki oraz wykończone balkony. Budynki zaprojektowane są w nowoczesnych technologiach zapewniających klientom wyjątkowy komfort użytkowania. Poprzez zastosowanie wysoko energooszczędnych materiałów elewacyjnych zapewnione będą niezwykle niskie koszty eksploatacji.Deweloper Royal Investment kładzie duży nacisk na estetykę i unikatowość zastosowanych materiałów wykończeniowych w częściach wspólnych budynku, przez co zapewnia użytkownikom komfort i luksus korzystania z obiektu.Wszystkie lokale parterowe posiadają tarasy wykonane z wysokiej jakości płyt tarasowych oraz ogrody do wyłącznego korzystania przez ich właścicieli. Wykończenie ogrodów przygotowane zostanie z dbałością o szczegóły małej architektury - projekt i wykonanie nasadzeń unikatowej roślinności zostanie zlecony profesjonalnej firmie ogrodniczej. Royal Investment zapewnia również pielęgnację ogrodów przez 1-szy sezon letni i zabezpieczenie roślin na okres zimowy.Royal Investment proponuje swoim Klientom wykończenie lokali pod klucz we współpracy z profesjonalnymi firmami specjalizującymi się w pracach wykończeniowych. Dodatkowo, aby poprawić komfort użytkowania Inwestycja będzie posiadać monitoring całodobowy z opcją nagrywania oraz recepcję z ochroną.Cechy które nas wyróżniają:• Nowoczesna i elegancka architektura oraz wysublimowany klimat apartamentowca „Royal Studios”• Pralnio - suszarnie do dyspozycji użytkowników• Monitoring całą dobę wraz z recepcją i ochroną• Podwyższony standard wykończenia deweloperskiego, w tym silikonowe samo oczyszczające się i najtrwalsze tynki zewnętrzne, wszystkie instalacje wewnętrzne, grzejniki, TV/SAT, Internet• Wysokiej klasy tynki oraz wylewki• Wyszukany komfort użytkowania przy jednoczesnej wysokiej energooszczędności• Eleganckie wykończenie klatek schodowych i korytarzy• Nowoczesne windy komunikacyjne• Profesjonalne zagospodarowanie terenu wokół budynku, nasadzenia i pielęgnacja terenów zielonych przez profesjonalną firmę ogrodniczą.

Inwestycja Royal Studios Smart Apartments znajduje się w Gliwicach, ul. Pszczyńska 51 (0.8 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Royal Studios Smart Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 158 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Royal Studios Smart Apartments pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 16 do 23 metrów kwadratowych w cenie od 8 820 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (35 miejsc)

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich Komórki w garażu podziemnym w cenie 12300zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 158 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Instalacje
- prąd - woda ciepła - woda zimna - ogrzewanie - kaloryfery
Ogrzewanie
Miejskie PEC
Wentylacja
Hybrydowa
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (6): Komórki w garażu podziemnym w cenie 12300zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (35 miejsc): w garażu podziemnym.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Royal Studios Smart Apartments

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Royal Studios Smart Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Royal Studios Smart Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Komag.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Royal Studios Smart Apartments znajduje się się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zakład Doskonalenia Kadr-KOMAG w odległości 130 m, Diecezjalna Szkoła Muzyczna II stopnia w odległości 200 m, Diecezjalna Szkoła Organistowska II stopnia w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Royal Studios Smart Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia akademicka w odległości 190 m, Radiolog dr n. med. Adam Idasiak w odległości 480 m, Psychiatra Magdalena Turek-Rakowska w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Royal Studios Smart Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Kaufland, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Royal Studios Smart Apartments w odległości 200 m znajduje się Smart Gym, w odległości 360 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne OSiR Politechniki Śląskiej, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.06.2018

Data aktualizacji: 19.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie