Grand Bulvar

Zawsze w centrum, zawsze premium

Mieszkania na sprzedaż ul. Św. Jakuba, oferowane bezpośrednio przez

Rockfield

Toruń, ul. Św. Jakuba

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 593 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Grand Bulvar

6 zdjęć

Grand Bulvar
Grand Bulvar
Grand Bulvar
Grand Bulvar

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

GRAND BULVAR

łączy w sobie to co z pozoru nie idzie ze sobą w parze… doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta połączona z atmosferą zacisza pobliskiego parku i bulwaru. Ten luksusowy apartamentowiec jest wyrazem poszukiwania w architekturze wszystkiego co niestandardowe. Tarasy powyżej 120 m2, apartamenty wielopoziomowe, połączenie ponad 120 – letniej historii z odważną bryłą w stylu modern to tylko nieliczne z wielu walorów, które mamy nadzieję zachwycą przyszłych Nabywców.

Inwestycja Grand Bulvar znajduje się w Toruniu, ul. Św. Jakuba (1.2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Rockfield.

Inwestycja Grand Bulvar została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grand Bulvar nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rockfield przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grand Bulvar?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grand Bulvar mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Grand Bulvar znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruń Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grand Bulvar znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grand Bulvar znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w odległości 30 m, szkoła w odległości 40 m, szkoła w odległości 60 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grand Bulvar jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Olk-Med w odległości 270 m, Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "Świętej Katarzyny" w odległości 280 m, OlkMed - Poradnia Stomatologiczna dla dzieci w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grand Bulvar składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się "Spożywczy", w odległości 230 m znajduje się PURI PIEKARNIE GRUZIŃSKIE, w odległości 280 m znajduje się Pokojski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grand Bulvar w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 360 m znajduje się boisko / kort, w odległości 380 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.05.2018
Data aktualizacji: 21.04.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: