Apartamenty Wiszące Ogrody

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRevisit Home

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 525 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Perła Śródmieścia(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Tuwima 32 (1 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 199 brutto/m2
  Perła Śródmieścia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 77 - 93 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Samson-Dom
 • Sienkiewicza 53 - etap I, II, III(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Sienkiewicza 53 (0.7 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 000/m2
  Sienkiewicza 53 - etap I, II, III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 77 - 120 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Sommo Sp. z o.o. Sp.k.
 • Ilumino Etap II(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Kilińskiego 121/123 (0.9 km od centrum Łodzi)
  Ilumino Etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 56 - 87 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty Wiszące Ogrody

Wiszące Ogrody zlokalizowane w Nowym Centrum Łodzi to inwestycja w segmencie Premium. Zielony dziedziniec ulokowany na piętrze, na dachu garażu wielostanowiskowego, pozwala na zachowanie maksymalnej prywatności mieszkańców apartamentowca i jest całkowicie odizolowany od zgiełku miasta. Prywatne zielone dachy przynależne do apartamentów to niespotykany luksus na mapie Łodzi. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo duża ilość zróżnicowanej roślinności, zlokalizowanej na poszczególnych kondygnacjach i elewacjach budynku.Duże Okna o bardzo dobrych właściwościach termicznych oraz akustycznych znacząco podnoszą komfort użytkowania mieszkań w zabudowie śródmiejskiej. Po otwarciu drzwi tarasowych dwuskrzydłowych słupek nie pozostaje po środku, co sprawia, że tarasy stają się przedłużeniem salonu.Zaprojektowano balustrady, które w całości są wykonane ze szkła, nie mają one dodatkowych słupków. Będą one zlokalizowane na tarasach, ogrodach, balkonach oraz na klatkach schodowych. Wnętrza wspólne będą wykończone materiałami najwyższej jakości z dbałością o najmniejszy detal.W budynku zlokalizowano 21 miejsc parkingowych w garażu na parterze budynku oraz dwa wyjątkowe prywatne pomieszczenia parkingowe na pierwszym piętrze z dostępem przez windę samochodową.Wszystkie mieszkania będą wyposażone w system smart home.

Inwestycja Apartamenty Wiszące Ogrody znajduje się na Katedralnej, ul. Tuwima 48 (1.2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Revisit Home.

Inwestycja Apartamenty Wiszące Ogrody jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 41 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, 40 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wiszące Ogrody pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 28 do 134 metrów kwadratowych w cenie od 9 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Revisit Home przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 19 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 41 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 240 do 316 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (19).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 21 miejsc w hali garażowej na paterze + 2 prywatne pomieszczenia garażowe na pierwszym piętrze z dostępem przez windę samochodową.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Wiszące Ogrody

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wiszące Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Wiszące Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tuwima - Kilińskiego (EC1 Centr. Nauki).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wiszące Ogrody znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Łodzi w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wiszące Ogrody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wiszące Ogrody w odległości 300 m znajduje się Capoeira Łódź - Centrum Academia, w odległości 310 m znajduje się Capoeira Łódź - Centrum Academia, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.02.2020

Data aktualizacji: 22.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie