Osiedle Nowomińskie II etap

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRemex

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A10
2
61,07 m²
1
A30
2
61,07 m²
3
A42
2
56,93 m²
5
A50
2
59,23 m²
5
A3
3
69,13 m²
1
A43
3
69,52 m²
5
B51
3
64,34 m²
1

Opis Inwestycji

Osiedle Nowomińskie II etapNiebawem rozpoczniemy budowę II etapu Osiedla Nowomińskiego przy ulicach Kazikowskiego i Daszyńskiego.W II etapie powstanie 66 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29m2 do 103m2 i funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń. W ofercie budynku, na parterze będą liczne lokale usługowe od 51m2 do 143m2 z dużymi witrynami i indywidualnym miejscem na reklamę. Po niewątpliwym sukcesie pierwszego etapu jesteśmy pewni, że Osiedle Nowomińskie to jedyna taka inwestycja w Mińsku Mazowieckim. Nasi zadowoleni klienci potwierdzą, że nowoczesna architektura, funkcjonalne rzuty mieszkań i wysoki standard inwestycji to nie tylko obietnice.

Inwestycja Osiedle Nowomińskie II etap znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego 2 (19.5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Remex.

Inwestycja Osiedle Nowomińskie II etap jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 57 do 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 57 do 61 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 70 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Remex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 57 do 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap

- 2 minuty od dworca PKP, PKS - w pobliżu liczne placówki oświatowe, sklepy, usługi - 5 minut do galerii handlowej

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Autobusowy Mińsk Mazowiecki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne Kleksik w odległości 140 m, Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w odległości 150 m, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia As-Med w odległości 270 m, Przychodnia Lekarska SPZOZ w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Top Market, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowomińskie II etap w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.03.2019

Data aktualizacji: 01.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie