Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Chyliczki Osiedle Sarenka

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zimowa, oferowane bezpośrednio przez

Pyzel Developers

piaseczyński, Chyliczki, ul. Zimowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 308 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Chyliczki Osiedle SarenkaChyliczki Osiedle Sarenka

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

LOKALIZACJA

Z dala od zgiełku miasta kameralny zespół 16 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, na malowniczych działkach o pow. 450-700 m2, położonych na atrakcyjnych terenach zielonych 1 km od Lasu Kabackiego, odwiedzanych przez bażanty i sarny, niedaleko od granicy Konstancina.

Bardzo szybki dojazd do Warszawy: tylko 10 km do stacji metra Kabaty, 2 przystanki autobusowe.

USŁUGI

W bliskiej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, gimnazjum, fitness, SPA, basen, korty tenisowe, sklepy, centra handlowe i cała infrastruktura usługowa 3 miejscowości: Konstancina, Józefosławia i Piaseczna, a także wiele miejsc do rekreacji: Ogród Botaniczny, Park Kultury z basenami w Powsinie, Tężnie i Park Zdrojowy w Konstancinie.

PROJEKT DOMU

W projekcie domu przewidziany jest przeszklony Ogród Zimowy, reprezentacyjne wejście na atrakcyjną przestrzeń salonu z kominkiem, jadalnią i kuchnią, gabinet, garaż na 1 lub 2 samochody, na piętrze znajdują się 3 sypialnie, 1 lub 2 łazienki, garderoba, możliwe jest również wygospodarowanie dodatkowej antresoli na poddaszu.

MEDIA

W standardzie wykonane są wszystkie przyłącza zewnętrzne (energia, gaz, woda i kanalizacja) oraz instalacje wewnętrzne, uruchomiony system c.o. z grzejnikami i piecem gazowym. Domy budowane są w zdrowej i ekologicznej technologii tradycyjnej, przy projekcie zadbano o ich energooszczędność, a więc niskie koszty eksploatacji.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

W ramach opcji dodatkowych możliwy jest wybór nowoczesnych rozwiązań takich jak: pompa cieplna, kominek płaszczem wodnym, kolektory słoneczne, rekuperator, sauna lub basen.

Dom całkowicie wykończony od zewnątrz przekazywany jest bez ostatnich wykończeń wewnętrznych: glazury, terakoty, białego montażu i parkietów, aby dać Państwu możliwość indywidualnej aranżacji, zgodnej z Państwa gustem.

TERMIN REALIZACJI: XII 2015. Istnieje też możliwość wykończenia „pod klucz”.

KREDYTY

Pomagamy w uzyskaniu kredytów, nasz doradca kredytowy porówna Państwu oferty 20 banków.

BEZPIECZNY SYSTEM FINANSOWANIA

Możliwe jest nabycie działki bezpośrednio na klienta przed wybudowaniem domu, co oznacza nie tylko bezpieczny dla klienta system, ale również oszczędności na kosztach zakupu działki ok. 15 - 20 tys. zł.

PROMOCJA

Dodatkowo karta HOME PROFIT ze zniżkami ok. 20% do 100 wiodących sklepów z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz daje możliwość oszczędności ok. 20.000-25.000zł na pracach wykończeniowych i wyposażeniu domu (również RTV AGD).

DOFINANSOWANIE DLA DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH

W opcjach dodatkowych istnieje możliwość dostosowania parametrów domu tak, aby spełniał kryterium kwalifikujące do uzyskania dofinansowania 30.000zł dla domów energooszczędnych. Oznacza to nie tylko dofinansowanie, ale również znacznie niższe koszty miesięczne ogrzewania domu.

Inwestycja Chyliczki Osiedle Sarenka znajduje się w Chyliczkach, ul. Zimowa (1.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Pyzel Developers.

Inwestycja Chyliczki Osiedle Sarenka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pyzel Developers przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 722 metrów od inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 727 m, szkoła w odległości 760 m, przedszkole w odległości 804 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 902 m znajduje się Lidl, w odległości 915 m znajduje się Biedronka, w odległości 986 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka w odległości 243 m znajduje się basen, w odległości 556 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 721 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 05.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023