Chyliczki Osiedle Sarenka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pyzel Developers

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 269 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Cicha Łąka (468 m dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Cicha Łąka znajduje się w Piasecznie, ul. Cichej Łąki (1,8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ancona Development Sp. z o.o.. Inwestycja Cicha Łąka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 66 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 48 nowych domów o powierzchniach od 89 do 119 m2.

Piaseczyński, Piaseczno, ul. Cichej Łąki (1,8 km od Warszawy)
Ceny od: 4 388 zł/m2

Inwestycja polecana

Cicha Łąka
 • Termin oddania: oddano
 • Liczba domów: 48
 • Powierzchnia: 89 - 119 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 5
Ancona Development Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Konstanciński Sen (1,4 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Konstanciński Sen znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wesoła 5A/5B (1,8 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Chylice 1 Sp. z o.o.. Inwestycja Konstanciński Sen jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 4 nowe domy o powierzchniach od 400 do 600 m2.

Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna, ul. Wesoła 5A/5B (1,8 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Konstanciński Sen
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba domów: 4
 • Powierzchnia: 400 - 600 m2
 • Liczba pokoi: 7
Chylice 1 Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Villa Royale (1,7 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Villa Royale znajduje się w Józefosławiu, ul. Wilanowska/Sasanki (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera City Living Polska Development Sp. z o.o.. Inwestycja Villa Royale została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 16 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 11 nowych domów o powierzchniach od 230 do 263 m2.

Piaseczyński, Józefosław, ul. Wilanowska/Sasanki (1 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Villa Royale
 • Termin oddania: oddano
 • Liczba domów: 11
 • Powierzchnia: 230 - 263 m2
 • Liczba pokoi: 5 - 6
City Living Polska Development Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

LOKALIZACJA
Z dala od zgiełku miasta kameralny zespół 16 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, na malowniczych działkach o pow. 450-700 m2, położonych na atrakcyjnych terenach zielonych 1 km od Lasu Kabackiego, odwiedzanych przez bażanty i sarny, niedaleko od granicy Konstancina.

Bardzo szybki dojazd do Warszawy: tylko 10 km do stacji metra Kabaty, 2 przystanki autobusowe.

USŁUGI
W bliskiej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, gimnazjum, fitness, SPA, basen, korty tenisowe, sklepy, centra handlowe i cała infrastruktura usługowa 3 miejscowości: Konstancina, Józefosławia i Piaseczna, a także wiele miejsc do rekreacji: Ogród Botaniczny, Park Kultury z basenami w Powsinie, Tężnie i Park Zdrojowy w Konstancinie.

PROJEKT DOMU
W projekcie domu przewidziany jest przeszklony Ogród Zimowy, reprezentacyjne wejście na atrakcyjną przestrzeń salonu z kominkiem, jadalnią i kuchnią, gabinet, garaż na 1 lub 2 samochody, na piętrze znajdują się 3 sypialnie, 1 lub 2 łazienki, garderoba, możliwe jest również wygospodarowanie dodatkowej antresoli na poddaszu.

MEDIA
W standardzie wykonane są wszystkie przyłącza zewnętrzne (energia, gaz, woda i kanalizacja) oraz instalacje wewnętrzne, uruchomiony system c.o. z grzejnikami i piecem gazowym. Domy budowane są w zdrowej i ekologicznej technologii tradycyjnej, przy projekcie zadbano o ich energooszczędność, a więc niskie koszty eksploatacji.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA
W ramach opcji dodatkowych możliwy jest wybór nowoczesnych rozwiązań takich jak: pompa cieplna, kominek płaszczem wodnym, kolektory słoneczne, rekuperator, sauna lub basen.

Dom całkowicie wykończony od zewnątrz przekazywany jest bez ostatnich wykończeń wewnętrznych: glazury, terakoty, białego montażu i parkietów, aby dać Państwu możliwość indywidualnej aranżacji, zgodnej z Państwa gustem.

TERMIN REALIZACJI: XII 2015. Istnieje też możliwość wykończenia „pod klucz”.

KREDYTY
Pomagamy w uzyskaniu kredytów, nasz doradca kredytowy porówna Państwu oferty 20 banków.

BEZPIECZNY SYSTEM FINANSOWANIA
Możliwe jest nabycie działki bezpośrednio na klienta przed wybudowaniem domu, co oznacza nie tylko bezpieczny dla klienta system, ale również oszczędności na kosztach zakupu działki ok. 15 - 20 tys. zł.

PROMOCJA
Dodatkowo karta HOME PROFIT ze zniżkami ok. 20% do 100 wiodących sklepów z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz daje możliwość oszczędności ok. 20.000-25.000zł na pracach wykończeniowych i wyposażeniu domu (również RTV AGD).

DOFINANSOWANIE DLA DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH
W opcjach dodatkowych istnieje możliwość dostosowania parametrów domu tak, aby spełniał kryterium kwalifikujące do uzyskania dofinansowania 30.000zł dla domów energooszczędnych. Oznacza to nie tylko dofinansowanie, ale również znacznie niższe koszty miesięczne ogrzewania domu.

Inwestycja Chyliczki Osiedle Sarenka znajduje się w Chyliczkach, ul. Zimowa (1,4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Pyzel Developers.

Inwestycja Chyliczki Osiedle Sarenka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak, 1 dom typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchniach od 108 do 207 metrów kwadratowych w cenie od 499 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pyzel Developers przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają od 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom). W odległości 600 metrów od inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: CHYLICZKI 01 (CHYLICZKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Chyliczki Osiedle Sarenka znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lawendowy Domek - Przedszkole i żłobek w Piasecznie w odległości 300 m, Akademia Tańca I AM DANCE w odległości 800 m, Incy-Wincy Żłobek i Przedszkole Niepubliczne w odległości 1 000 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m Salon masażu, w odległości 1 000 m Apteka Julianowska, w odległości 1 150 m MAL MED. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja "Staropolska" w odległości 1 300 m, Restauracja i wine bar "W Małym Dworku" w odległości 1 600 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: SKF "Pogoń" Konstancin w odległości 800 m, Poligon Urody. Sałek B. w odległości 1 050 m, Joy. Klub w odległości 1 100 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:11

Data aktualizacji: 13 marca 2019 13:59

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet