Bielicka 8

Oferta archiwalna

Bydgoszcz, ul. Bielicka 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1993 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bielicka 8

6 zdjęć

Bielicka 8
Bielicka 8
Bielicka 8
Bielicka 8

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : samodzielne garaże na parterze budynku oraz miejsca zewnętrzne.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Budynek mieszkalny w zabudowie pierzejowej przy ul. Bielickiej 8 znajdować się będzie się na terenie bydgoskiej dzielnicy Szwederowo. Oferujemy mieszkania od 38 m kw. do 68 m kw. na trzech kondygnacjach: pierwszym, drugim i trzecim piętrze. W parterze usytuowano samodzielne garaże. Komunikacja wewnątrz budynku wyposażonego w windy oraz zewnętrzna nie posiada żadnych barier architektoniczych i jest w pełni przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wokół znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura miejska, placówki oświatowe i sklepy.

Inwestycja Bielicka 8 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Bielicka 8 (1.5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez P.W. PUBR Sp. z o.o.

Inwestycja Bielicka 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bielicka 8 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.W. PUBR Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bielicka 8?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bielicka 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Bielicka 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielicka / Solskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bielicka 8 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bielicka 8 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Elżbietanek w odległości 140 m, Punkt Przedszkolny "Akademia Kubusia Puchatka" w Bydgoszczy w odległości 150 m, Przedszkole nr 70 "Stokrotka" w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bielicka 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Netto, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bielicka 8 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 30.11.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Bydgoszczy

Oferty w Bydgoszczy

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: