Osiedle Natura

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Ceny od: 6 200 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Natura dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B3.00.02
3
63,34 m²
Parter
B3.00.03
3
63,34 m²
Parter
B2.00.06
4
83,29 m²
Parter

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

„Osiedle Natura” - przyjazny kompleks trzech dwupiętrowych budynków mieszkalnych, położonych w lewobrzeżnej części Torunia, na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Stawki. Niewątpliwym atutem inwestycji jest kameralna i zielona okolica oraz sąsiedztwo niskiej zabudowy. To osiedle dla osób szukających spokoju, jednocześnie ceniących komfortowe życie - miejsce aktywnego wypoczynku i relaksu wśród natury.Projekt budynków charakteryzuje ponadczasowa architektura o minimalistycznej stylistyce, z dominującym odcieniem szarości, eleganckiej bieli, wykończonej drewnianymi detalami. W budynku zaprojektowano mieszkania o funkcjonalnych układach z przestronnymi salonami.Osiedle zostanie częściowo ogrodzone, a dodatkowe bezpieczeństwo zagwarantują wideodomofony, w które wyposażone zostaną mieszkania. W budynkach przewidziano windy, które będą skomunikowane z podziemną halą garażową.Dzięki swojej lokalizacji będzie to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, par czy singli.Atuty:• Mieszkania na parterze z ogródkiem• Wysoka jakość wykończenia• Windy• Funkcjonalne i estetyczne śmietniki półpodziemne• Bliskość terenów zielonych• Kameralne osiedle w otoczeniu niskiej zabudowy• W pobliżu podstawowa infrastruktura: sklepy, przedszkola, szkoła podstawowa, czy przychodnia• Mieszkania o powierzchni 38 do 83 m2

Inwestycja Osiedle Natura znajduje się w Toruniu, ul. Szuwarów 36 (3.5 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Natura została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Natura pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 63 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 83 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 63 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 200 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:rezerwacja bezpłatna.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Natura

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Natura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osiedle Natura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dandelskiego.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Natura składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Lidl, w odległości 370 m znajduje się Pasaż Łódzka 118, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Natura w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.10.2019

Data aktualizacji: 12.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie