Magiczny Zakątek budynek A,B,C

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nenufarów, oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Toruń, ul. Nenufarów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 857 ofert w najbliższej okolicy!

Magiczny Zakątek budynek A,B,C

3 zdjęcia

Magiczny Zakątek budynek A,B,C
Magiczny Zakątek budynek A,B,C
Magiczny Zakątek budynek A,B,C

Najbliższe inwestycje

 • Czapli 3

  Czapli 3

  Ecana Sp. z o.o.

  Mieszkanie Toruń
  ul. Czapli 3
  3.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 30-66 m2
  • Mieszkań: 13
  • Pokoje: 1-3
 • Osiedle 4 Pory Roku - Etap IV
  od: 6 400 zł/m2

  Osiedle 4 Pory Roku - Etap IV

  Apro Investment Sp. z o.o.

  Mieszkanie Toruń
  ul. Cztery pory Roku 1, 3, 5
  3.2 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 40-82 m2
  • Mieszkań: 21
  • Pokoje: 2-4
 • Zimowe Zacisze

  Zimowe Zacisze

  Ekonomiczny Dom Sp. j.

  Mieszkanie Toruń
  ul. Zimowa 27
  3.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 34-114 m2
  • Mieszkań: 49
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Nowe budynki “Magiczny Zakątek” zlokalizowane na Stawkach w Toruniu, to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi jak i osób ceniących sobie spokój, ciszę oraz sąsiedztwo pięknych terenów zielonych. Najwyższej jakości materiały, użyte do budowy tego wielorodzinnego osiedla, świadczą o tym, że jest to świetna inwestycja na długie lata. “Magiczny Zakątek” gwarantuje także szybkie połączenie z centrum miasta, bliskość szkół, przedszkoli, punktów gastronomicznych jak i dużych sklepów. W budynkach zastosowano rozwiązania proekologiczne jak np. kolektory słoneczne. Oprócz tej inwestycji której realizacja trwa, a mieszkania są już w sprzedaży, w przygotowaniu są kolejne projekty, w których uwzględniamy najnowsze trendy w budownictwie.Oferujemy mieszkania 2-3 pokojowe o powierzchni od 42 m2 do 80 m2 w konkurencyjnej cenie już od 3800,00 zł/m2. W podziemiach “Magicznego Zakątka” znajduje się prawie 65 miejsc parkingowych. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem sprzedaży w celu uzyskania większej ilości informacji oraz dokonania rezerwacji!

Terminy oddania poszczególnych etapów: I Etap marzec 2012II Etap koniec roku 2012III ETAP maj 2013

Inwestycja Magiczny Zakątek budynek A,B,C znajduje się w Toruniu, ul. Nenufarów (3.4 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Inwestycja Magiczny Zakątek budynek A,B,C została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Magiczny Zakątek budynek A,B,C nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Magiczny Zakątek budynek A,B,C?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magiczny Zakątek budynek A,B,C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Magiczny Zakątek budynek A,B,C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dandelskiego.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magiczny Zakątek budynek A,B,C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Lidl, w odległości 250 m znajduje się Pasaż Łódzka 118, w odległości 260 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magiczny Zakątek budynek A,B,C w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.03.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: