Awangarda

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.Szosa Lubicka, oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Toruń, ul.Szosa Lubicka 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 478 ofert w najbliższej okolicy!

Awangarda

3 zdjęcia

Awangarda
Awangarda
Awangarda

Najbliższe inwestycje

 • Awangarda etap II
  od: 6 100 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

 • Apartamenty Lubicka
  od: 6 600 zł/m2

  Willa Developer Sp. j

 • Lubicka 17

  Invest Dompol Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Mieszkaj komfortowo, żyj aktywnie, ciesz się bliskością centrum.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które doceniają komfort i wygodę. Mieszkańcy dostrzegą bliskość miejskiej infrastruktury oraz przemyślane układy mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach.

Awangarda ostatecznie będzie zespołem dwóch budynków mieszkalnych. Zamknięty teren inwestycji gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się spędzaniem wolnego czasu na tarasach, a na wyższych kondygnacjach – na przestronnych balkonach. Duży wpływ na codzienny komfort życia będą miały cichobieżne windy, komórki lokatorskie, czy parkingi.

Pomimo lokalizacji mieszkańcy mogą być spokojni o parkowanie aut. Na terenie inwestycji znajdą się hale garażowe oraz kilkadziesiąt bezpłatnych miejsc naziemnych.

- tylko dwa budynki

- aż cztery hale garażowe

- kilkadziesiąt bezpłatnych miejsc postojowych

- elegancka architektura

- ogrodzone osiedle

- estetyczne śmietniki półpodziemne

- windy

- rolety zewnętrzne na parterze

- drzwi antywłamaniowe

- okna trzyszybowe

- okolica o dobrze rozwiniętej infrastrukturze

- dobra komunikacja z centrum i innymi osiedlami

Inwestycja Awangarda znajduje się w Toruniu, ul.Szosa Lubicka 13 (2.9 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o..

Inwestycja Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Awangarda pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 67 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Awangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skladnica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Awangarda znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa GEM w odległości 400 m, Społeczne Ogólnokształcące Liceum Językowe GEM z Klasami Gimnazjalnymi w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Awangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Interno - Podłogi drewniane, panele podłogowe, drzwi wewnętrzne, wykończenia wnętrz, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Awangarda w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.10.2017
Data aktualizacji: 12.02.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: