Awangarda

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Awangarda dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M.A.04.41
3
67,09 m²
4

Opis Inwestycji

Mieszkaj komfortowo, żyj aktywnie, ciesz się bliskością centrum.Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które doceniają komfort i wygodę. Mieszkańcy dostrzegą bliskość miejskiej infrastruktury oraz przemyślane układy mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach.Awangarda ostatecznie będzie zespołem dwóch budynków mieszkalnych. Zamknięty teren inwestycji gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się spędzaniem wolnego czasu na tarasach, a na wyższych kondygnacjach – na przestronnych balkonach. Duży wpływ na codzienny komfort życia będą miały cichobieżne windy, komórki lokatorskie, czy parkingi.Pomimo lokalizacji mieszkańcy mogą być spokojni o parkowanie aut. Na terenie inwestycji znajdą się hale garażowe oraz kilkadziesiąt bezpłatnych miejsc naziemnych.- tylko dwa budynki- aż cztery hale garażowe- kilkadziesiąt bezpłatnych miejsc postojowych- elegancka architektura- ogrodzone osiedle- estetyczne śmietniki półpodziemne- windy- rolety zewnętrzne na parterze- drzwi antywłamaniowe- okna trzyszybowe- okolica o dobrze rozwiniętej infrastrukturze- dobra komunikacja z centrum i innymi osiedlami

Inwestycja Awangarda znajduje się w Toruniu, ul.Szosa Lubicka 13 (2.9 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o..

Inwestycja Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Awangarda pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 67 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 67 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:bezpłatna siedmiodniowa rezerwacja.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Awangarda

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Awangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skladnica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Awangarda znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa GEM w odległości 400 m, Społeczne Ogólnokształcące Liceum Językowe GEM z Klasami Gimnazjalnymi w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Awangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Interno - Podłogi drewniane, panele podłogowe, drzwi wewnętrzne, wykończenia wnętrz, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Awangarda w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.10.2017

Data aktualizacji: 20.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie