Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Leszczyńskiego 32

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Leszczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A

Bydgoszcz, ul. Leszczyńskiego 32

Leszczyńskiego 32Leszczyńskiego 32

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

48 - 59/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Główna - 2177 m

Przystanek Tramwajowy - 1058 m

Przystanek Autobusowy - 163 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

13 placówek medycznych, 58 placówek edukacyjnych, 80 kawiarni i restauracji, 50 sklepów, 31 obiektów sportowych, 57 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 48 do 59 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dużym atutem inwestycji jest lokalizacja. Bliskość miejsc rekreacji i wypoczynku, przedszkoli, szkół, czy punktów handlowych zapewni komfort mieszkania w tym miejscu. Bezpośrednie sąsiedztwo inwestycji to ogród jordanowski z dużym placem zabaw, przedszkole oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 2. Trochę dalej znajduje się Park Doliny Pięciu Stawów, czy Park im. Jana Henryka Dąbrowskiego.

Cichobieżne windy, monitoring i rolety zewnętrzne to tylko część udogodnień, które oferuje nasza nowa inwestycja. W nowoczesnej bryle budynku zamknięto atrakcyjne i funkcjonalne układy mieszkań. Jesteśmy również otwarci na propozycje Nabywców, jeżeli chcieliby Państwo stworzyć wymarzony układ mieszkania spełniający Państwa wymagania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Inwestycja Leszczyńskiego 32 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Leszczyńskiego 32 (1.3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A.

Inwestycja Leszczyńskiego 32 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Leszczyńskiego 32 w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 48 do 59 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leszczyńskiego 32?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leszczyńskiego 32 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2177 metrów od inwestycji Leszczyńskiego 32 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leszczyńskiego 32 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leszczyńskiego 32 znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Elżbietanek w odległości 13 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w odległości 359 m, Sala Gimnastyczna w odległości 362 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leszczyńskiego 32 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 198 m, Centrum Kultury Higieny i Zdrowia Psychicznego w odległości 211 m, Przychodnia Górzyskowo sp. z o. o. w odległości 334 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leszczyńskiego 32 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 282 m znajduje się Netto, w odległości 324 m znajduje się Społem, w odległości 327 m znajduje się SAM.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leszczyńskiego 32 w odległości 139 m znajduje się boisko / kort, w odległości 387 m znajduje się boisko / kort, w odległości 395 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 30.11.2022
Data aktualizacji: 30.04.2024
Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A logo

Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A

Adres biura sprzedaży:

ul. Długa 60, Bydgoszcz

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023