KURKOWA 14 - Wrocław

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kurkowa, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Kurkowa 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 247 ofert w najbliższej okolicy!

KURKOWA 14 - Wrocław

3 zdjęcia

KURKOWA 14 - Wrocław
KURKOWA 14 - Wrocław
KURKOWA 14 - Wrocław

Najbliższe inwestycje

 • Księcia Witolda 46

  Księcia Witolda 46

  i2 DEVELOPMENT S.A.

  Mieszkanie Nadodrze, Śródmieście, Wrocław
  ul. Księcia Witolda 46
  1.2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 62-117 m2
  • Mieszkań: 10
  • Pokoje: 3-5
 • Kamienice Księcia Witolda
  od: 12 664 zł/m2
  Pod wynajem

  Kamienice Księcia Witolda

  P.B.K. Castellum Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nadodrze, Śródmieście, Wrocław
  ul. Księcia Witolda 42, 44
  1.4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 39-75 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 2-3
 • Atmo

  Atmo

  Eiffage Immobilier Polska

  Mieszkanie Nadodrze, Śródmieście, Wrocław
  ul. Dmowskiego 13
  1.7 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 44-141 m2
  • Mieszkań: 72
  • Pokoje: 2-5

Opis Inwestycji

Projekt Kurkowej Wyspy wyróżnia się elegancją i nowoczesnością. Na 6 klatkach schodowych znajdzie się 201 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 27 do 98 m²: kawalerek, mieszkań dwu- i trzypokojowych oraz mieszkań z antresolą. W ramach inwestycji zaplanowano też 210 miejsc parkingowych i lokale usługowe. To najwyższy standard w najlepszej cenie!

Kurkowa Wyspa to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie uroki życia w mieście i zawsze chcą być w centrum wydarzeń. Wyróżnia się znakomitą lokalizacją, bliskim sąsiedztwem Odry oraz elegancką i nowoczesną architekturą. To zaledwie kilka minut piechotą do Rynku i najciekawszych miejsc w centrum Wrocławia. To także miejsce, z którego błyskawicznie dojedziesz rowerem do pracy.

Inwestycja KURKOWA 14 - Wrocław znajduje się na Nadodrzu, ul. Kurkowa 14 (1.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja KURKOWA 14 - Wrocław została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 201 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 201 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław?

Przyszli mieszkańcy inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - mosty Mieszczańskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w odległości 150 m, Przedszkole nr 97 w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 58 w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicus Clinic w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Delikatesy, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Tandyr House.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: