KURKOWA 14 - Wrocław

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 862 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

River Point (165 m dalej)

Inwestycja River Point znajduje się na Nadodrzu, ul. Mieszczańska (1,5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Archicom S.A.. Inwestycja River Point została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 53 do 190 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Nadodrze, ul. Mieszczańska (1,5 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 8 608 zł/m2

Inwestycja polecana

River Point
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 49
 • Powierzchnia: 53 - 190 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Archicom S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Jagiełły 6 (211 m dalej)

Inwestycja Jagiełły 6 znajduje się na Nadodrzu, ul. Jagiełły 6 (1,3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Jagiełły 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 69 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 49 do 137 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Nadodrze, ul. Jagiełły 6 (1,3 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Jagiełły 6
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 7
 • Powierzchnia: 49 - 137 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Dom na Kurkowej (254 m dalej)

Inwestycja Dom na Kurkowej znajduje się na Nadodrzu, ul. Kurkowa 26 (1,6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Dom na Kurkowej jest w trakcie przygotowań z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 115 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 26 do 69 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Nadodrze, ul. Kurkowa 26 (1,6 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Dom na Kurkowej
 • Termin oddania: 1 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 99
 • Powierzchnia: 26 - 69 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Dom Development S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Projekt Kurkowej Wyspy wyróżnia się elegancją i nowoczesnością. Na 6 klatkach schodowych znajdzie się 201 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 27 do 98 m²: kawalerek, mieszkań dwu- i trzypokojowych oraz mieszkań z antresolą. W ramach inwestycji zaplanowano też 210 miejsc parkingowych i lokale usługowe. To najwyższy standard w najlepszej cenie!

Kurkowa Wyspa to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie uroki życia w mieście i zawsze chcą być w centrum wydarzeń. Wyróżnia się znakomitą lokalizacją, bliskim sąsiedztwem Odry oraz elegancką i nowoczesną architekturą. To zaledwie kilka minut piechotą do Rynku i najciekawszych miejsc w centrum Wrocławia. To także miejsce, z którego błyskawicznie dojedziesz rowerem do pracy.

Inwestycja KURKOWA 14 - Wrocław znajduje się na Nadodrzu, ul. Kurkowa 14 (1,4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja KURKOWA 14 - Wrocław została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 201 nowych mieszkań . Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 201 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej. W odległości 850 metrów od inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Pl. SOLIDARNOŚCI (10538).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji KURKOWA 14 - Wrocław znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 97 w odległości 150 m, Liceum Ogólnokształcące Nr III w odległości 200 m, Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Pomorska. Apteka, w odległości 400 m Apteka św. Łukasza, w odległości 400 m Mieszczańska. Apteka. Calińska J., mgr.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bistro Irys w odległości 200 m, Pizza 77 Nocą w odległości 200 m, Restauracja Hotel Campanile w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Bodyfit. Studio rekreacyjne. Popowicz T. w odległości 100 m, WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki w odległości 100 m, Pomarański Arek. Szkoła latania w odległości 450 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:02

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:17

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!