Osiedle Róż - Budynek 9

Oferta archiwalna

pruszkowski, Rybie, ul. Jarząbka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 635 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Róż - Budynek 9

10 zdjęć

Osiedle Róż - Budynek 9
Osiedle Róż - Budynek 9
Osiedle Róż - Budynek 9
Osiedle Róż - Budynek 9

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ocieplenie budynku – aby zapewnić mieszkańcom wyjątkowo korzystny klimat wewnętrzny, ściany ocieplone zostały płytami styropianowymi przy zastosowaniu metody lekkiej-mokrej, a na tzw. „oddychanie” pozwala użycie pustaków z ceramiki poryzowanej. Stropy – dla uzyskania najlepszej izolacyjności akustycznej zaprojektowano tzw. podłogi pływające, o 5-krotnej izolacyjności. Jest to najskuteczniejsza metoda izolacji stropów.

Elewacja

Część elewacji zewnętrznej pokryte zostały beżowym granitem.

Stolarka okienna

Okna niestandardowe, o charakterystycznym wyglądzie idealnie pasującym do całej architektury budynku. Wykonane z profili 5-komorowych PCV firmy Bud War. Okna są wyjątkowo duże, co zapewnia pełne doświetlenie mieszkań.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi – dla dodatkowego bezpieczeństwa lokatorów w każdym mieszkaniu zamontowane zostały antywłamaniowe drzwi zewnętrzne klasy C.

Balkony

Balkony lub loggie wyłożone gresem.

Posadzka

Dla uzyskania najlepszej izolacyjności akustycznej zaprojektowano tzw. podłogi pływające, o 5-krotnej izolacyjności. Jest to najskuteczniejsza metoda izolacji stropów. Podłoża pod posadzki - szlichta cementowa zatarta na gładko (warstwy posadzek wg projektu).

Ściany

Ściany zewnętrzne – pełnią bardzo ważne funkcje ochronne i konstrukcyjne. Zabezpieczają budynek przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. W budynkach Osiedla Róż ściany zewnętrzne mają wysokie współczynniki izolacji cieplnej. Dobra ochrona termiczna pozwala na znaczną oszczędność energii. Ściany wewnętrzne – wykonane zostały systemem TeknoAmerBlok (TAB ). Charakteryzują się ogromną wytrzymałością, dzięki czemu zapewniają użytkownikom budynków najwyższe bezpieczeństwo i ciszę. Ściany - w mieszkaniach – tynk gipsowy wg. PN zatarty na gładko na ścianach Murowanych. W pomieszczeniach komunikacji zbiorowej – tynk gipsowy zatarty na gładko, malowany farbą emulsyjną. Klatki schodowe zabiegowe – tynki cementowo wapienne.

Sufity

Sufity - tynk gipsowy wg PN zatarty na gładko.

Parapety wewnętrzne

Parapety wykonane z konglomeratu marmurowego.

Instalacje

Instalacje wod.-kan. –PE, PCV, bez białego montażu, wyposażone w liczniki ciepłej i zimnej wody, Instalacja c.o. z indywidualnymi licznikami: zasilana z kotłowni gazowej, orurowanie – z tworzywa, grzejniki – płytowe w pokojach, drabinkowe w łazienkach, klasy PURMO; Instalacje elektryczne: oświetlenia podstawowego (bez opraw), gniazda wtykowe, wyłączniki (osprzęt biały), orurowanie: telefonów, RTV, internetu, domofon;

Ogrzewanie

Z kotłowni gazowej.

Wentylacja

Wentylacja mieszkań – każde mieszkanie ma swój indywidualny pion wentylacyjny, co zapewnia najlepszą wentylację i komfort mieszkańców. Dla zwiększenia sprawności wentylacji w mieszkaniach zastosowano nawiewniki AERECO (w oknach PCV), które zapewniają kontrolowany dopływ świeżego powietrza do mieszkań, pozwalają oszczędzić ciepło zimą oraz ograniczyć niebezpieczeństwo pojawienia się kondensacji pary.

Wyposażenie łazienki

Łazienki i wc – ściany nie otynkowane, pozostawione do ułożenia glazury do pełnej wysokości. Grzejniki - drabinkowe.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Budynek nr 9 to nowoczesny budynek mieszkalny na Osiedlu Róż z podziemnym dwupoziomowym parkingiem, architektonicznym połączeniem ciepłych kolorów elewacji z kamieniem. Uroku budynku będą dodawać duże okna,  w masie barwione. Projekt wyróżnia się zaprojektowaną przestrzenną recepcją z której prowadzą oddzielne wejścia do dwóch części budynku.

W budynku znajdują się mieszkania od 33 do 150 m2 bardzo słoneczne które posiadają tarasy, balkony i ogródki lokatorskie zależnie od położenia.

Lokalizacja

Osiedle Róż położone jest w centralnej, mieszkaniowej części Piaseczna, pomiędzy ulicami Pawią i Kazimierza Jarząbka. Na przestrzeni ostatnich lat to podwarszawskie miasto stało się jedną z najszybciej rozwijających się lokalizacji, o rozbudowanej infrastrukturze i dogodnej komnikacji miejskiej. Usytuowanie Osiedla Róż blisko wylotu w kierunku ul. Puławskiej zapewnia dobry dojazd do południowych dzielnic oraz centrum Warszawy. Stała rozbudowa sieci komunikacyjnej pomiędzy Warszawą i miastami satelickimi, w tym rozpoczęte realizacje południowej obwodnicy Warszawy wpłynie na jeszcze silniejszą integrację Piaseczna z centralnymi obszarami stolicy.

Osiedle

Osiedle Róż “Wśród Przyjaciół” to nie przypadkowe hasło lecz wyraz konsekwetnie realizowanej koncepcji stworzenia miejsca bezpiecznego i przyjaznego mieszkańcom. Szczególną uwagę zwrócono na potrzeby ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Dlatego też poszczególne etapy tworzą niewielkie, przyjazne enklawy z wydzielonymi terenami zabaw dla dzieci. W ramach osiedla funkcjonują prywatne żłobek i przedszkole. W części komercyjnej znalazły się cukiernia z caffeterią, restauracja, lokalny, dobrze zaopatrzony sklep spożywczy oraz klinka weterynaryjna – zlokalizowane w taki sposób, aby dostęp do nich znajdował się od zewnętrznych ulic osiedla. Na wewnętrznych dziedzińcach obok placów zabaw dla najmłodszych, przewidziano jedynie starannie zaprojektowane pasy zieleni oraz ławki na dziedzińcach, zachęcające do przebywania na terenie inwestycji.

Standard realizacji Osiedla Róż wyraźnie wykracza poza standard typowych osiedli segmentu popularnego. Przy atrakcyjnym poziomie cenowym mieszkań, osiedle oferuje wiele elementów charakterystycznych dla budynków segmentu premium takich jak: kamienne okładziny elewacji zewnętrznych i fragmentów klatek schodowych, wysokiej jakości drzwi do lokali oraz rozwiązania techniczne (wentylacja, system domofonowy, rozbudowana elektryka).

Atuty osiedla:

bogata infrastruktura (m.in. żłobek, przedszkole i sklep spożywczy na terenie osiedla)

doskonale doświetlone, funkcjonalne mieszkania

wysoka jakość wykonania (okna Oknoplast, Budvar, parapety z konglomeratu marmurowego, drzwi LaPorta)

duże ogródki przynależne do mieszkań usytuowanych na parterze

wysokie walory estetyczne budynków, które wykończone zostały naturalnym granitem

garaże podziemne

bogata infrastruktura w pobliżu osiedla: szkoły, sklepy, apteki, basen, centra handlowe, tereny zielone

Inwestycja Osiedle Róż - Budynek 9 znajduje się w Rybiu, ul. Jarząbka (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Prestige.

Inwestycja Osiedle Róż - Budynek 9 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Róż - Budynek 9 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prestige nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Piasecznie, przy ul. Jarząbka.

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Róż - Budynek 9?

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Róż - Budynek 9 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Róż - Budynek 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przelotowa 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Róż - Budynek 9 w odległości 430 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 450 m znajduje się Boisko do koszykówki.

Data aktualizacji: 22.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rybiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: