Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Aqua Resort

Ta oferta bierze udział w konkursie

Apartamenty na sprzedaż ul. Bosmańska, oferowane bezpośrednio przez

Prestige

Międzyzdroje, ul. Bosmańska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 206 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aqua ResortAqua Resort

12 zdjęć

Aqua Resort
Aqua Resort
Aqua Resort
Aqua Resort
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 294 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 294 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze, rezerwat przyrody

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Inwestycja położona jest w Międzyzdrojach w nowym sercu miasta obok ratusza i placu miejskiego a zarazem tylko 450 m od plaży. Aqua Resort to obiekt całoroczny, który oferuje możliwość spędzenia urlopu, ale również zorganizowania konferencji, sympozjum oraz wydarzeń dla ponad 600 gości. To nowy i wyjątkowy obiekt na mapie Polski zlokalizowany zaledwie dwie godziny drogi od Berlina.

Obiekt będzie składał się z 300 pokoi hotelowych, które będą stanowiły zaplecze noclegowe do projektowanego Aquaparku, bezpośrednio przylegającego do budynku. Każdy lokal użytkowy będzie posiadał własną księgą wieczystą i udział w gruncie.

Nowa oferta jest skierowana przede wszystkim dla osób szukających bezpiecznej lokaty kapitału w stabilną nieruchomość, która ochroni wartość pieniądza i będzie przynosiła stabilny, bezpieczny i gwarantowany przychód bez zaangażowania właściciela.

BEL MARE oferuje 10 letnią umowę najmu z możliwością przedłużenia o kolejne 10 lat. Forma rozliczenia nieruchomości 50 na 50 oznacza że 50 % kwoty przychodu najmu wypłacane jest dla właściciela, pozostałe 50% pokrywa koszty utrzymania i obsługi najmu apartamentu.

Biura sprzedaży:

Warszawa, ul. Santocka 10D

Międzyzdroje, ul. Nowomyśliwska 2

Inwestycja Aqua Resort znajduje się w Międzyzdrojach, ul. Bosmańska (0.6 km od centrum Międzyzdrojów), została zrealizowana przez Prestige.

Inwestycja Aqua Resort została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 294 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Aqua Resort nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prestige przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się także zakłady opieki zdrowotnej. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aqua Resort?

Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65. Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102. Za połączenia komunikacyjne w Międzyzdrojach odpowiadają autobusy PKS i pociągi PKP, które zatrzymują się tu na kilku stacjach kolejowych. Ofertę transportową wzbogacają firmy oferujące przewozy pasażerskie. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Ok. 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aqua Resort mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 708 metrów od inwestycji Aqua Resort znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Międzyzdroje.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aqua Resort znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aqua Resort znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 853 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aqua Resort jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia w odległości 293 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aqua Resort składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 193 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 205 m znajduje się Dobra Pączkarnia, w odległości 214 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aqua Resort w odległości 23 m znajduje się basen, w odległości 34 m znajduje się basen, w odległości 344 m znajduje się stadion.

Data publikacji: 07.07.2021
Data aktualizacji: 13.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023