Osiedle Podgórska

Ta oferta bierze udział w konkursie

OSTATNIE MIESZKANIA!

Mieszkania na sprzedaż ul. Podgórska 12E-12J, oferowane bezpośrednio przez

PRES Grupa Deweloperska

Toruń, ul. Podgórska 12E-12J

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 534 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle PodgórskaOsiedle Podgórska

30 zdjęć

Osiedle Podgórska
Osiedle Podgórska
Osiedle Podgórska
Osiedle Podgórska
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Osiedle Podgórska to zespół 4-ch budynków wielorodzinnych trzykondygnacyjnych, z windami i halami garażowymi. Teren ten zlokalizowany jest w lewobrzeżnej części Torunia przy ul. Podgórskiej 12E-12J, w dzielnicy RUDAK, która ciągle stawia na rozwój. Jednocześnie, bliskość Bulwarów Wiślanych powinna zadowolić wszystkich tych, którzy cenią sobie aktywnie spędzony czas. Wybierając mieszkanie na Osiedlu Podgórska będziesz bliżej nowoczesnego, miejskiego życia, nie rezygnując z dobrego dojazdu do innych części Torunia.

Inwestycja usytuowana jest pomiędzy dwoma mostami drogowymi: „starym” Mostu im. Józefa Piłsudskiego oraz „nowym” im. gen. Elżbiety Zawackiej. Mieszkania są już gotowe do odbioru.

https://www.youtube.com/watch?v=gaDaVdch7lg

Inwestycja Osiedle Podgórska znajduje się w Toruniu, ul. Podgórska 12E-12J (2.2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez PRES Grupa Deweloperska.

Inwestycja Osiedle Podgórska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Podgórska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PRES Grupa Deweloperska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Podgórska?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Podgórska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 479 metrów od inwestycji Osiedle Podgórska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruń Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Podgórska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podgórska znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Sosnowe Skrzaty w odległości 568 m, Prywatne Przedszkole Delfinek 2 w odległości 611 m, Szkoła Podstawowa Nr 14 w odległości 693 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Podgórska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 229 m znajduje się Paluszek, w odległości 444 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 515 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podgórska w odległości 698 m znajduje się MiniAquapark, w odległości 732 m znajduje się boisko / kort, w odległości 741 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.10.2021
Data aktualizacji: 13.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: