Dunikowskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PRB Dom

Tychy, ul. Dunikowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 91 ofert w najbliższej okolicy!

Dunikowskiego

5 zdjęć

Dunikowskiego
Dunikowskiego
Dunikowskiego
Dunikowskiego

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Bacha
  od: 6 100 zł/m2

  Adatex

 • Nowy Magistrat
  od: 7 900 zł/m2

  PRB Dom

 • Osiedle Panorama

  Akord Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne zlokalizowane przy ul. Honoraty/Dunikowskiego w Tychach. Wkomponowane w otoczenie wraz z urządzonym zagospodarowaniem . Planowany termin zakończenia inwestycji 31.12.2017 r. Inwestycja została podzielona na dwa budynki B1 i B2. W jednym budynku przewidziane jest 58 mieszkań, natomiast w drugim 18 mieszkań. Powierzchnie lokali od 40 m2 do 87 m2. Budynki będą składać się z 5-kondygnacji nadziemnych i piwnicy (parking podziemny). Na parterze mieszkania będą posiadały ogródki, natomiast na piętrach duże balkony lub tarasy. Kompleks będzie posiadał zamykany plac zabaw.

76 nowych mieszkań w ramach naszej nowej inwestycji. Do każdego z mieszkań jest możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w podziemnym garażu (dostępne są 54 miejsca parkingowe) lub zewnętrznego w ogrodzonym kompleksie z bramą na pilot. Ściany między mieszkaniami będą wykonane z materiałów o wysokiej izolacyjności akustycznej. Każda klata schodowa będzie szeroka i estetycznie wykończona, zostanie wyposaża w windę osobową firmy Schindler.

Inwestycja Dunikowskiego znajduje się w Tychach, ul. Dunikowskiego (3.3 km od centrum Tych), została zrealizowana przez dewelopera PRB Dom.

Inwestycja Dunikowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dunikowskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 84 metrów kwadratowych w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PRB Dom przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (54 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Elewacja

Budynek ocieplony styropianem grafitowym, tynk tynk sylikonowo-sylikatowy.

Stolarka okienna

Okna plastikowe z jednostronnym wybarwieniem, brak parapetów.

Balkony

Balkony bez płytek, balustrada, wypełnienie szkłem lub innym wykończeniem.

Ściany

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne z pustaków ceramicznych. Ściany wewnętrzne z pustaka akustycznego.

Instalacje

Instalacje elektryczne, instalacja C.O z grzejnikami. Instalacja wodno-kanalizacyjna. Instalacja telewizyjna ,domofonowa, internetowa, w tym instalacja światłowodowa do każdego mieszkania.

Ogrzewanie

Ogrzewanie centralne miejskie z PEC.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (54 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dunikowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Dunikowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tychy Żwakowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dunikowskiego znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka" w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Rafała Pomorskiego w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dunikowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Piekarnia, w odległości 260 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dunikowskiego w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.03.2016
Data aktualizacji: 01.03.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: