Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Domy szeregowe Redłowo

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Kombatantów 18, oferowane bezpośrednio przez

Portal Sp. z o.o.

Gdynia, Redłowo, ul. Kombatantów 18

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy szeregowe RedłowoDomy szeregowe Redłowo

4 zdjęcia

Domy szeregowe Redłowo
Domy szeregowe Redłowo
Domy szeregowe Redłowo
Domy szeregowe Redłowo
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 9 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Konstrukcja budynku

silkat

Ogrzewanie

Pompa ciepła

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku, zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Opis inwestycji

Prezentujemy nową inwestycję składającą się z domów szeregowych przy ulicy Kombatantów 18 w Gdyni Redłowo

Dzielnica ma nie tylko dostęp do morza i plaży, ale posiada liczne tereny zielone i rekreacyjne. Las Kępa Redłowska posiada wiele ścieżek spacerowych oraz tras rowerowych. Leśna skarpa zwieńczona jest słynnym Klifem Orłowskim. Popularnym miejscem spotkań jest Polanka Redłowska, którą bezpośrednio sąsiaduje z morzem i lasem.. Znajduje się tutaj wiele nowoczesnych miejsc chętnie odwiedzanych przez mieszkańców, jednak nie brakuje tu ciszy i spokoju. Redłowo ma świetnie rozwiniętą infrastrukturą drogową. Sieć autobusowo-trolejbusowa uzupełniona Szybką Koleją Miejską umożliwia dojazd do całego Trójmiasta.

Inwestycja została zaprojektowana na działce znajdującej się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu zostanie zminimalizowany hałas miasta. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się w znacznej przewadze zabudowa z domami jednorodzinnymi. Kompleks będzie składał się z 9 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy dom będzie posiadał nieduży ogródek oraz garaż na poziomie -1. Na parterze został zaprojektowany salon z aneksem kuchennym, na pierwszym i drugim piętrze będą po 2-3 sypialnie z łazienkami na każdej kondygnacji.

Inwestycja Domy szeregowe Redłowo znajduje się na Redłowie, ul. Kombatantów 18 (3.2 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Portal Sp. z o.o.

Inwestycja Domy szeregowe Redłowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy szeregowe Redłowo nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Portal Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Redłowo, to jedna z nielicznych gdyńskich dzielnic, która styka się z bezpośrednio z pasem nadmorskim. Sąsiaduje z rezerwatem przyrody Kępa Redłowska. To unikalny i sławny z obrazów marynistycznych fragment stromego brzegu morskiego, gdzie u podnóża biegnie romantyczna trasa spacerowa. Łączy ona Gdynię z Sopotem. Idąc w kierunku centrum Gdyni, zaledwie po 20 minutach spacerowym tempem dojdziemy do urokliwej Polanki Redłowskiej. To miejsce upodobali sobie na relaks i odpoczynek mieszkańcy Gdyni. Natomiast kierując się leśnymi ścieżkami w kierunku Sopotu napotkamy wiele romantycznych widoków panoramy morza oraz starodrzewia. Nieopodal znajduje się molo w Orłowie z przystanią łodzi rybackich. Po porannych połowach można tu nabyć świeże ryby. Miejsce to sobie upatrzył i pomieszkiwał Stefan Żeromski, tworząc swoje dzieła literatury. Na orłowskiej plaży, w sezonie możemy spędzić czas w Letnim Teatrze Gombrowicza, oglądając szereg sztuk. Wrażenie odbioru potęguje szum fal i ciepła morska bryza.

Gdynia Redłowo składa się w głównie z bloków mieszkalnych z lat 80-tych i domków jednorodzinnych. Główna ulica to al. Zwycięstwa a połączenia kolejowe umożliwia lokalny przystanek SKM Redłowo. Jeśli chodzi o opiekę medyczną, znajduje się tu Szpital Morski im. PCK a także Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Największą atrakcją Redłowa- poza warunkami przyrodniczymi – jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny. Na terenie dzielnicy znajduje się supermarket Alma i kilkadziesiąt sklepów osiedlowych a najbliższym centrum handlowym jest Riviera (100 m).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy szeregowe Redłowo?

Transport zapewniają autobusy i trolejbusy kursujące po al. Zwycięstwa, zaś połączenia Szybkiej Koli Miejskiej są możliwe dzięki stacji SKM Redłowo. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 30 km na południe. Stacja PKP Gdynia Główna znajduje się w odległości ok. 1,5 km na północ.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy szeregowe Redłowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 573 metrów od inwestycji Domy szeregowe Redłowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Redłowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy szeregowe Redłowo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy szeregowe Redłowo znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 14 w odległości 332 m, przedszkole w odległości 341 m, Przedszkole Samorządowe Nr 24 im. Janusza Korczaka w odległości 586 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy szeregowe Redłowo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w odległości 171 m, Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w odległości 192 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 249 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy szeregowe Redłowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 203 m znajduje się Żabka, w odległości 373 m znajduje się Biedronka, w odległości 388 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy szeregowe Redłowo w odległości 616 m znajduje się boisko / kort, w odległości 724 m znajduje się boisko / kort, w odległości 768 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.07.2022
Data aktualizacji: 08.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023