Domy szeregowe Redłowo

4 zdjęcia

Domy szeregowe Redłowo
Domy szeregowe Redłowo
Domy szeregowe Redłowo
Domy szeregowe Redłowo

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Domy szeregowe Redłowo dostępnych jest 8 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (8)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 9 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Konstrukcja budynku

silkat

Ogrzewanie

Pompa ciepła

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku, zewnętrzne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 8 domów szeregowych.

Powierzchnie domów:

od 185 do 199 m².

Ceny domów:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 285 do 13 756 zł.

Opis płatności:

6 transz.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Prezentujemy nową inwestycję składającą się z domów szeregowych przy ulicy Kombatantów 18 w Gdyni Redłowo

Dzielnica ma nie tylko dostęp do morza i plaży, ale posiada liczne tereny zielone i rekreacyjne. Las Kępa Redłowska posiada wiele ścieżek spacerowych oraz tras rowerowych. Leśna skarpa zwieńczona jest słynnym Klifem Orłowskim. Popularnym miejscem spotkań jest Polanka Redłowska, którą bezpośrednio sąsiaduje z morzem i lasem.. Znajduje się tutaj wiele nowoczesnych miejsc chętnie odwiedzanych przez mieszkańców, jednak nie brakuje tu ciszy i spokoju. Redłowo ma świetnie rozwiniętą infrastrukturą drogową. Sieć autobusowo-trolejbusowa uzupełniona Szybką Koleją Miejską umożliwia dojazd do całego Trójmiasta.

Inwestycja została zaprojektowana na działce znajdującej się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu zostanie zminimalizowany hałas miasta. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się w znacznej przewadze zabudowa z domami jednorodzinnymi. Kompleks będzie składał się z 9 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy dom będzie posiadał nieduży ogródek oraz garaż na poziomie -1. Na parterze został zaprojektowany salon z aneksem kuchennym, na pierwszym i drugim piętrze będą po 2-3 sypialnie z łazienkami na każdej kondygnacji.

Inwestycja Domy szeregowe Redłowo znajduje się na Redłowie, ul. Kombatantów 18 (3.2 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez Portal Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy szeregowe Redłowo w sprzedaży jest 8 nowych domów o powierzchni od 185 do 199 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 185 do 199 m2 (8 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Portal Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Redłowo, to jedna z nielicznych gdyńskich dzielnic, która styka się z bezpośrednio z pasem nadmorskim. Sąsiaduje z rezerwatem przyrody Kępa Redłowska. To unikalny i sławny z obrazów marynistycznych fragment stromego brzegu morskiego, gdzie u podnóża biegnie romantyczna trasa spacerowa. Łączy ona Gdynię z Sopotem. Idąc w kierunku centrum Gdyni, zaledwie po 20 minutach spacerowym tempem dojdziemy do urokliwej Polanki Redłowskiej. To miejsce upodobali sobie na relaks i odpoczynek mieszkańcy Gdyni. Natomiast kierując się leśnymi ścieżkami w kierunku Sopotu napotkamy wiele romantycznych widoków panoramy morza oraz starodrzewia. Nieopodal znajduje się molo w Orłowie z przystanią łodzi rybackich. Po porannych połowach można tu nabyć świeże ryby. Miejsce to sobie upatrzył i pomieszkiwał Stefan Żeromski, tworząc swoje dzieła literatury. Na orłowskiej plaży, w sezonie możemy spędzić czas w Letnim Teatrze Gombrowicza, oglądając szereg sztuk. Wrażenie odbioru potęguje szum fal i ciepła morska bryza. Gdynia Redłowo składa się w głównie z bloków mieszkalnych z lat 80-tych i domków jednorodzinnych. Główna ulica to al. Zwycięstwa a połączenia kolejowe umożliwia lokalny przystanek SKM Redłowo. Jeśli chodzi o opiekę medyczną, znajduje się tu Szpital Morski im. PCK a także Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Największą atrakcją Redłowa- poza warunkami przyrodniczymi – jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny. Na terenie dzielnicy znajduje się supermarket Alma i kilkadziesiąt sklepów osiedlowych a najbliższym centrum handlowym jest Riviera (100 m).

Komunikacja

Transport zapewniają autobusy i trolejbusy kursujące po al. Zwycięstwa, zaś połączenia Szybkiej Koli Miejskiej są możliwe dzięki stacji SKM Redłowo. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 30 km na południe. Stacja PKP Gdynia Główna znajduje się w odległości ok. 1,5 km na północ.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy szeregowe Redłowo?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy szeregowe Redłowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Domy szeregowe Redłowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zwycięstwa - Wielkopolska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy szeregowe Redłowo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy szeregowe Redłowo znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 14 w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy szeregowe Redłowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 18.07.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Redłowie

Oferty na Redłowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: