Domy w Bojanie

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Bojano, oferowane bezpośrednio przez

Poldom

wejherowski, Szemud, Bojano

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy w Bojanie

2 zdjęcia

Domy w Bojanie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle 22 domów jednorodzinnych w Bojanie. Jest to najnowsza inwestycja firmy Poldom.Bojano jest bardzo atrakcyjną miejscowością położoną w odległości kilku kilometrów od Centrum Gdyni. Posiada bardzo dobre połączenie drogowe z Gdynią. Dochodzi tu autobus komunikacji miejskiej. W planie na najbliższe lata jest budowa nowej drogi łączącej Szczecin z Trójmiastem, której trasa biegnie bardzo blisko Bojana.W miejscowości znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa i gimnazjum, ośrodek zdrowia, apteka, kilka sklepów, piękny kościół.W miejscowości jest pełna infrastruktura tzn. gaz, kanalizacja.W Bojanie w bardzo dużej ilości powstają nowe budynki mieszkalne, często są to rezydencje, piękne, duże budynki na działkach, w skład których wchodzi np. oczko wodne albo lasek.Bardzo urozmaicony teren jest charakterystyczny dla tej miejscowości, występują tu lasy, oczka wodne, teren jest pofałdowany. W pobliżu działki, gdzie powstaje osiedle bierze początek Rzeka Kacza, która swoje ujście do morza ma w Gdyni Orłowie, w bezpośrednim sąsiedztwie mola i klifu. Domy budowane na tym osiedlu mają zabudowę bliźniaczą. Powierzchnia domu to 150 m2, powierzchnia działki 500 m2. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do oszczędności energii w trakcie eksploatacji. Uzyskujemy to przez dobrą izolację cieplną ścian, wysokiej klasy okna. Kotłownia wyposażona jest w wysokiej klasy stojący piec gazowy kondensacyjny połączony z kolektorem słonecznym na dachu budynku, który w okresie od wiosny do jesieni zapewnia ciepłą wodę. W łazienkach, częściowo w kuchni i w salonie przy wyjściu na taras zamontowano ogrzewanie podłogowe. Ponadto w budynkach są instalacje: alarmowa, centralnego odkurzacza, na trawniku instalacja zraszacza. W budynku znajduje się poddasze użytkowe.

Inwestycja Domy w Bojanie znajduje się w Szemudzie (1.7 km od Gdyni), została zrealizowana przez Poldom.

Inwestycja Domy w Bojanie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy w Bojanie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Poldom nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wejherowski zajmuje 1285 kilometrów kwadratowych. Jest największym powiatem ziemskim w województwie pomorskim pod względem liczby ludności – mieszka w nim prawie 204 tysiące osób. W skład powiatu wchodzą gminy miejskie Reda, Rumia i Wejherowo (tworzą Małe Trójmiasto Kaszubskie) oraz gminy wiejskie Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo. W powiecie wejherowskim rozwijają się rolnictwo oraz mały i średni przemysł (w tym spożywczy, stoczniowy, meblowy). Turystów przyciągają lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czysta woda rzeki Reda (spływy kajakowe), zabytki architektury (głównie w Wejherowie). Gmina Choczewo sąsiaduje z wodami Morza Bałtyckiego. Co ciekawe, dwie gminy – Szemud i Linia – są dwujęzyczne: znaczna część ludności posługuje się językiem kaszubskim. Po kaszubsku wydaje się czasopisma i prowadzi audycje radiowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy w Bojanie?

Przez powiat wejherowski przebiega droga krajowa nr 6 i pięć dróg wojewódzkich – 100, 213, 216, 218, 224. Najszybszy dojazd do Gdyni i Gdańska zapewniają pociągi. Z Wejherowa do Gdyni Głównej można dotrzeć w 23–39 minut (pociągami TLK i Szybkiej Kolei Miejskiej). Oczywiście jeżdżą także autobusy PKS i prywatnych przewoźników.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy w Bojanie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 126 metrów od inwestycji Domy w Bojanie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bojano.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy w Bojanie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w Bojanie znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 114 m, Szkoła Podstawowa w Bojanie w odległości 574 m, szkoła w odległości 592 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy w Bojanie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 177 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 298 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy w Bojanie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 127 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 162 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 170 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w Bojanie w odległości 845 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: