Domy Norwida

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cypriana Kamila Norwida, oferowane bezpośrednio przez

Place4You

Serock, ul. Cypriana Kamila Norwida

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy NorwidaDomy Norwida

5 zdjęć

Domy Norwida
Domy Norwida
Domy Norwida
Domy Norwida

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna
  • rekuperacja
  • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Domy Norwida logo

Wyobraź sobie swoje nowe, aktywne życie blisko natury a my z przyjemnością przedstawimy miejsce, które może stać się Twoim wymarzonym domem.

Serock – miasto dwóch rzek otulone rezerwatami przyrody. Miasto, które infrastrukturą zapewnia komfortową codzienność ale nie odbiera uroku życia w spokojnym, zielonym otoczeniu. Właśnie dlatego przy ul. Cypriana Kamila Norwida w Serocku realizowany jest projekt kameralnego domu dla 4 rodzin.

Wybierz jeden z czterech lokali mieszkalnych z własnym ogrodem, o użytkowej powierzchni 153m2 w dwulokalowym budynku w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich zaprojektowany z myślą o czteroosobowej rodzinie mieści: salon z otwartą kuchnią i wyjściem do ogrodu, 3 sypialnie, łazienkę, garderobę, toaletę, garaż w bryle budynku oraz użytkowe, ocieplone poddasze.

Inwestycja Domy Norwida znajduje się w Serocku, ul. Cypriana Kamila Norwida (14.7 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Place4You.

Inwestycja Domy Norwida została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Norwida nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dokładna lokalizacja to ulica Norwida w Serocku, w pobliżu ulicy Warszawskiej, w okolicy budynków jednorodzinnych. Skąd do centrum Serocka dojedziesz w 3 minuty – tam znajdziesz całą potrzebną do spokojnego życia infrastrukturę miejską – sklepy, szkoły i punkty usługowe. Minutę zajmie wjazd na trasę szybkiego ruchu. Wjazd jest na tyle blisko, że umożliwia sprawną komunikację ze stolicą, a jednocześnie na tyle daleko, że nie ma obaw o to, że tę trasę będziesz w jakikolwiek sposób słyszeć ze swojego domu. Nieopodal, ale też w bezpiecznej odległości powstaje Lidl. Do znanego Hotelu Narvil, położonego nad samą rzeką Narew jest około 750 m, a tym samym do rzeki podobna odległość. Jest to kolejny kluczowy atut tej lokalizacji. Jeśli marzysz o wypoczynku blisko natury,to tutaj plaże, lasy, rezerwaty, ścieżki rowerowe – masz na wyciągnięcie ręki. W nieco dalszej odległości znajduje się rzeka Bug oraz Jezioro Zegrzyńskie a tam możliwość uprawiania wszelkich sportów wodnych. Sam Serock jest doceniany przez mieszkańców za rozwój infrastruktury i jest to również jeden z powodów dla którego inni chętnie przeprowadzają się do tego miasta.

Serock położony jest w województwie mazowieckim, nad Jeziorem Zegrzyńskim. Leży wzdłuż wysokiego brzegu Narwi. Odległość od centrum Warszawy wynosi około 40 km. Powierzchnia miasta zajmuje 13,43 km2 i zamieszkuje ją ok. 4 tysięcy osób. Serock stanowi głównie miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe. Zlokalizowane są tu ośrodki wczasowe i konferencyjno-szkoleniowe. Znajduje się tutaj niewielki rynek, Bulwar Nadwiślański, plaża miejska oraz przystań żeglugi pasażerskiej. Klimatyczna i zadbana okolica zachęca zarówno mieszkańców, jak i turystów do licznych spacerów i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Funkcjonuje tutaj także Centrum Kultury i Czytelnictwa - aktywnie prowadzony ośrodek, w którym regularnie odbywają się spektakle, spotkania autorskie bądź występy kabaretowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Norwida?

Znajduje się tutaj droga krajowa nr 61, która łączy Warszawę z Augustowem, natomiast droga krajowa nr 62 przebiega przez Serock i Wierzbicę. Ponadto miasto posiada połączenie autobusowe z: Warszawą, Legionowem, Pułtuskiem, Ostrołęką, Szczytnem, Olsztynem, Mrągowem i Przasnyszem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Norwida mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1531 metrów od inwestycji Domy Norwida znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Arciechów.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Norwida składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 431 m znajduje się Dino, w odległości 439 m znajduje się Lidl, w odległości 970 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Norwida w odległości 637 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.03.2022
Data aktualizacji: 01.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: