Domy Norwida

5 zdjęć

Domy Norwida
Domy Norwida
Domy Norwida
Domy Norwida

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Domy Norwida dostępne są 3 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (3)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna
  • rekuperacja
  • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 3 domy szeregowe.

Powierzchnie domów:

153 m².

Powierzchnie działek:

od 216 do 391 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Domy Norwida logo

Wyobraź sobie swoje nowe, aktywne życie blisko natury a my z przyjemnością przedstawimy miejsce, które może stać się Twoim wymarzonym domem.

Serock – miasto dwóch rzek otulone rezerwatami przyrody. Miasto, które infrastrukturą zapewnia komfortową codzienność ale nie odbiera uroku życia w spokojnym, zielonym otoczeniu. Właśnie dlatego przy ul. Cypriana Kamila Norwida w Serocku realizowany jest projekt kameralnego domu dla 4 rodzin.

Wybierz jeden z czterech lokali mieszkalnych z własnym ogrodem, o użytkowej powierzchni 153m2 w dwulokalowym budynku w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich zaprojektowany z myślą o czteroosobowej rodzinie mieści: salon z otwartą kuchnią i wyjściem do ogrodu, 3 sypialnie, łazienkę, garderobę, toaletę, garaż w bryle budynku oraz użytkowe, ocieplone poddasze.

Inwestycja Domy Norwida znajduje się w Serocku, ul. Cypriana Kamila Norwida (14.7 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Place4You.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Norwida w sprzedaży 3 nowe domy o powierzchni 153 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni 153 m2 (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dokładna lokalizacja to ulica Norwida w Serocku, w pobliżu ulicy Warszawskiej, w okolicy budynków jednorodzinnych. Skąd do centrum Serocka dojedziesz w 3 minuty – tam znajdziesz całą potrzebną do spokojnego życia infrastrukturę miejską – sklepy, szkoły i punkty usługowe. Minutę zajmie wjazd na trasę szybkiego ruchu. Wjazd jest na tyle blisko, że umożliwia sprawną komunikację ze stolicą, a jednocześnie na tyle daleko, że nie ma obaw o to, że tę trasę będziesz w jakikolwiek sposób słyszeć ze swojego domu. Nieopodal, ale też w bezpiecznej odległości powstaje Lidl. Do znanego Hotelu Narvil, położonego nad samą rzeką Narew jest około 750 m, a tym samym do rzeki podobna odległość. Jest to kolejny kluczowy atut tej lokalizacji. Jeśli marzysz o wypoczynku blisko natury,to tutaj plaże, lasy, rezerwaty, ścieżki rowerowe – masz na wyciągnięcie ręki. W nieco dalszej odległości znajduje się rzeka Bug oraz Jezioro Zegrzyńskie a tam możliwość uprawiania wszelkich sportów wodnych. Sam Serock jest doceniany przez mieszkańców za rozwój infrastruktury i jest to również jeden z powodów dla którego inni chętnie przeprowadzają się do tego miasta.

Serock położony jest w województwie mazowieckim, nad Jeziorem Zegrzyńskim. Leży wzdłuż wysokiego brzegu Narwi. Odległość od centrum Warszawy wynosi około 40 km. Powierzchnia miasta zajmuje 13,43 km2 i zamieszkuje ją ok. 4 tysięcy osób. Serock stanowi głównie miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe. Zlokalizowane są tu ośrodki wczasowe i konferencyjno-szkoleniowe. Znajduje się tutaj niewielki rynek, Bulwar Nadwiślański, plaża miejska oraz przystań żeglugi pasażerskiej. Klimatyczna i zadbana okolica zachęca zarówno mieszkańców, jak i turystów do licznych spacerów i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Funkcjonuje tutaj także Centrum Kultury i Czytelnictwa - aktywnie prowadzony ośrodek, w którym regularnie odbywają się spektakle, spotkania autorskie bądź występy kabaretowe.

Komunikacja

Znajduje się tutaj droga krajowa nr 61, która łączy Warszawę z Augustowem, natomiast droga krajowa nr 62 przebiega przez Serock i Wierzbicę. Ponadto miasto posiada połączenie autobusowe z: Warszawą, Legionowem, Pułtuskiem, Ostrołęką, Szczytnem, Olsztynem, Mrągowem i Przasnyszem.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Norwida?

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Norwida składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Lidl, w odległości 450 m znajduje się Dino.

Data publikacji: 23.03.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Serocku

Oferty w Serocku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: