Apartamenty Bogucka 10E

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPierlex Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 137 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty w Sercu Wieliczki(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wielicki, Wieliczka, ul. Bogucka 16-16E (0.6 km od Krakowa)
  Ceny od: 5 487 brutto/m2
  Apartamenty w Sercu Wieliczki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 111 m2
  Liczba pokoi: 5
  SUPEROPCJA Sp. z o.o.
 • Osiedle Kaskada(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wielicki, Wieliczka, ul. Reformancka (1 km od Krakowa)
  Ceny od: 5 050/m2
  Osiedle Kaskada
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 82 - 84 m2
  Liczba pokoi: 4
  WLW Development
 • Osiedle Klonowe 16(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wielicki, Wieliczka, ul. Topolowa
  Ceny od: 5 356/m2
  Osiedle Klonowe 16
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 55 m2
  Liczba pokoi: 3
  Savan Investments

Opis Inwestycji

Kameralne Osiedle Apartamentów Bogucka 10e zlokalizowane jest w prężnie rozwijającej się podkrakowskiej Wieliczce.Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks Apartamentów, inwestycja składa się z kilku etapów o wyjątkowo interesującej i funkcjonalnej zabudowie. W pierwszym etapie, znajdą Państwo 8 nowoczesnych mieszkań, umiejscowionych w czterech kameralnych budynkach, w zabudowie szeregowej. Zapewniającej pełną prywatność .Apartamenty charakteryzują się funkcjonalnymi i oryginalnymi wnętrzami. Każdy apartament ma samodzielne wejście z zewnątrz.Mieszkania na parterze składają się z 2 pokoi o powierzchni 36m2 . Niewątpliwym atutem jest własna „oaza zieleni” czyli przydomowy ogródek.Na piętrze ulokowane są wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkania 4 pokojowe dwupoziomowe o powierzchni 78.62m2, do niektórych zewnętrznych przynależy ogródek .Zaletą inwestycji jest niewątpliwie jej lokalizacja i funkcjonalność apartamentów – do własnej aranżacji.

Inwestycja Apartamenty Bogucka 10E znajduje się w Wieliczce, ul. Bogucka 10E (0.8 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Pierlex Development.

Inwestycja Apartamenty Bogucka 10E jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bogucka 10E pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 36 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 4 693 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pierlex Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bogucka 10E

W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, z którego autobusy miejskie i podmiejskie odjeżdżają co 10 minut. W równie bliskiej odległości od inwestycji znajduje się Przystanek Szybkiej Kolejki Aglomeracyjnej – SKA, którą do Galerii Krakowskiej można dostać się w niecałe 20 min. Ulica Bogucka sąsiaduje z drogą krajową nr 94, tym samym z IV Obwodnicą Krakowa i Węzłem Wielicki, co daje nam dogodny wyjazd w kierunku Rzeszowa, Wrocławia, a także lotniska Kraków-Balice. Nieopodal inwestycji znajduje się arena lekkoatletyczna, a w budowie hala sportowo-dydaktyczna i Retail Park ATUT Express Wieliczka. W bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny zielone, do których zaliczyć należy przede wszystkim: Park Adama Mickiewicza, Park św. Kingi oraz Ogród Żupny i Aleję Jana Pawła II, kościół. A także dostęp do bogatego zaplecza sportowo-rozrywkowego, którego część stanowią atrakcje Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego Solne Miasto z nowoczesnym krytym basenem, boiskami i kortami tenisowymi, siłownią, halą widowiskowo-sportową, salą zabaw dla dzieci, a sezonowo także z lodowiskiem. W mieście działa biblioteka, Szkoła Muzyczna I stopnia, kilka przedszkoli samorządowych, szkół podstawowych i średnich.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bogucka 10E mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Apartamenty Bogucka 10E znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Park.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Bogucka 10E jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: POZ w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bogucka 10E składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Market Point, w odległości 290 m znajduje się Market Point, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie znajduję się Arena Lekkoatletyczna, hala sportowa, siłownia i korty.

Data publikacji: 08.05.2020

Data aktualizacji: 03.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie