Bluszczowa 15 - II Etap

Perfekt Bau DC Sp. z o.o. nowe mieszkania

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bluszczowa 15 - II Etap dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B2.1.21
2
45,06 m²
1
B2.2.30
2
48,36 m²
2
B2.2.12
3
63,5 m²
2
B2.0.17
4
83,05 m²
Parter
B2.1.22
4
83,05 m²
1

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Perfekt Bau DC Sp. z o.o. Od ponad 14 lat z powodzeniem budujemy w Lublinie i na Lubelszczyźnie budynki mieszkalne dla lubelskich deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych. Jako wykonawca współpracowaliśmy z potentatami branży budowlanej, m.in. z Budimex, Skanska, Swietelsky. Jesteśmy rozpoznawalni na rynku lokalnym i ponadregionalnym.Od 2015 r. prowadzimy samodzielne inwestycje mieszkaniowe w Lublinie jako deweloper. Naszym atutem jest profesjonalizm i doświadczenie kadry kierowniczej oraz jej nieposzlakowana opinia wśród dostawców materiałów, firm wykonawczych oraz klientów instytucjonalnych i osób fizycznych. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas mieszkania i domy wyróżniały się estetyką wykonania, funkcjonalnością a ich lokalizacje były uznane i cenione. Mamy indywidualne podejście do klienta i jesteśmy gotowi sprostać jego wymaganiom i potrzebom.Nowa inwestycja mieszkaniowa Bluszczowa 15 to zespół dwóch budynków w niskiej zabudowie położonych przy ul. Bluszczowej w Lublinie. „Bluszczowa 15” to wyjątkowy projekt przygotowany z najwyższą dbałością o szczegóły. Budynki są położone w zacisznej i spokojnej a jednocześnie doskonale skomunikowanej z Centrum części Lublina. W pobliżu znajdują się ważne dla codziennego funkcjonowania sklepy oraz duże centra handlowe, rozrywkowe i sportowe (m. in. Galeria Olimp, Leroy Merlin, Ikea, Decathlon, Auchan, Multikino oraz kluby sportowe: City Fit, Get Gym i Cube). W bliskim sąsiedztwie budynków znajdą Państwo liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe. W pobliżu inwestycji zlokalizowana jest szkoła podstawowa, przedszkola oraz żłobek.W dwupiętrowym budynku zaprojektowano łącznie 30 ustawnych i widnych mieszkań w metrażach od 35 m2 do 83 m2. W inwestycji na poziomie -1 zaplanowano parking podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.Wszystkie mieszkania zaplanowano z troską o komfort i wygodę mieszkańców. Dla jeszcze większej wygody w budynkach przewidziano również cichobieżne windy. Mieszkania na parterze posiadają dodatkowo ogrodzone ogródki do wyłącznego użytku.Pomyśleliśmy również o najmłodszych mieszkańcach, dlatego w najbliższym otoczeniu powstanie nowoczesny plac zabaw dla dzieci.Ogrzewanie zimą zapewni prywatna kotłownia gazowa.Niezwykłym atutem wszystkich mieszkań położonych na II piętrze są wysokie sufity. W najwyższym punkcie jest to ponad 4 m.

Inwestycja Bluszczowa 15 - II Etap znajduje się w Lublinie, ul. Bluszczowa 15 (3.5 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera PERFEKT BAU DC Sp. z o.o..

Inwestycja Bluszczowa 15 - II Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bluszczowa 15 - II Etap pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 45 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 48 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 83 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PERFEKT BAU DC Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda, własna kotłownia, przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 45 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bluszczowa 15 - II Etap

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bluszczowa 15 - II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Bluszczowa 15 - II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Laurowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bluszczowa 15 - II Etap znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "entliczek-pentliczek 2" w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bluszczowa 15 - II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Groszek, w odległości 380 m znajduje się od i do.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bluszczowa 15 - II Etap w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.04.2019

Data aktualizacji: 21.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie