Długa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPepper House

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 569 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Przestronne domy z:* garażem* miejscem postojowym* ogrodem* kominkiema co najważniejsze ponadprzeciętnym standardem wykończenia- a to wszystko na NOWO POWSTAJĄCYM OSIEDLU DOMÓW W REDZIE.* Na etapie budowy istnieje możliwość:a) aranżacja ścianek działowychb) zamontowanie gniazdek z wejściem USBc) zamontowania oprócz standardowych kaloryferów - ogrzewania podłogowegod) na etapie budowy możliwość instalacji systemu inteligentnego zarządzania domem: SMART HOME(Czym jest smart home ? Najprościej więc mówić o nim w kontekście domowej automatyki, czyli zestawu sprzętów, którymi możemy sterować zdalnie i programować je. To mogą być zarówno systemy oświetlenia, ogrzewania, alarmowe, dbające o nasze bezpieczeństwo (m.in. wykrywające gazy, zalania, ruch), jak i sterujące żaluzjami czy bramą do garażu).* Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny* Brama do garażu otwierana na pilota* Specyfikacja techniczna do otrzymania dla Państwa po rozmowie telefonicznej* Termin wydania nieruchomości IV kwartał 2020r.* W cenie domu znajduje się garaż oraz miejsce postojowe zewnętrzne !!* Ekspozycja: południowy-zachód* Odpowiednia liczba miejsc postojowych w tym także garaży zarówno dla właścicieli, jak i mieszkańców.* Dodatkowa przestrzeń na poddaszu nie wliczona do powierzchni mieszkalnej do dowolnej aranżacji

Inwestycja Długa znajduje się w Redzie, ul. Długa 90 (8.5 km od Gdyni), sprzedaż prowadzi Pepper House

Inwestycja Długa jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Długa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 78 do 81 metrów kwadratowych w cenie od 4 436 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Lokalizacja inwestycji Długa

Reda to nowoczesne miasto, które stanowi jedno z miast Małego Trójmiasta Kaszubskiego oraz jest częścią aglomeracji Trójmiasta. Wygodna sypialnia większych miast, takich jak Gdynia czy Wejherowo z dogodna komunikacją miejską. Samochodem natomiast możemy bardzo szybko przedostać się do Wejherowa, całego Trójmiasta, a nawet na Półwysep Helski.

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Przez Redę biegną dwie drogi o dużym znaczeniu komunikacyjnym: krajowa nr 6 i wojewódzka nr 216. Działa tu również kolej, którą można dotrzeć do Gdańska, Szczecina lub na Hel. Lokalną ofertę przewozową uzupełniają taksówki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Długa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Długa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reda Podleśna 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Długa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANA DRZEŻDŻONA W REDZIE w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Długa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się odido, w odległości 350 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Długa w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.05.2020

Data aktualizacji: 19.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie