Cholonek Dom

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Zabrze, Ul. Koźlika 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Cholonek Dom

2 zdjęcia

Cholonek Dom

Opis Inwestycji

MIESZKANIA GOTOWE !

Budynek wielorodzinny “CHOLONEK DOM” Zabrze ul.Widery/KożlikaBudynek wielorodzinny dwudziesto mieszkaniowy z windą, zespołem garaży w parterze.Rozpoczęcie budowy styczeń 2011, a zakończenie kwiecień 2012 rok.Cena metra kwadratowego mieszkania od 3800,00 zł brutto.Garaż – 29 520,00 zł brutto.Typy mieszkań:jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe, czteropokojowe.Komunikacja pionowa: klatka schodowa; winda cichobieżna.Podłączenie mediów:- woda, kanalizacja sanitarna i deszczowa Przedsiębiorstwo Wodociągowe Zabrze,- ciepła woda użytkowa, ogrzewanie mieszkań Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Zabrze. – internet, telefon, telewizja kablowa Telekomunikacja Polska lub VEKTRA.Mieszkania przekazane zostaną w systemie deweloperskim :- podłogi przygotowane do położenia ostatniej warstwy- tynki ścian gipsowe maszynowe do malowania- instalacja centralnego ogrzewania kompletna z grzejnikami- instalacja wodno-kanalizacyjna kompletna ale bez białego montażu- instalacja elektryczna kompletna ale bez białego montażu- drzwi zewnętrzne do mieszkań antywyważeniowe – brak drzwi wewnętrznych.- brak sanitariatów i płytkowania kuchni; łazienki- balkony wykończone płytkami typu gress.Teren wokół budynku wykończony w 100 %.Mieszkania posiadają pełną obsługę kredytową, prawną i notarialną.

W budynku przy ul. Koźlika/Widery w Zabrzu trwają ostatnie prace wykończeniowe przed kwietniowym odbiorem budynku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzania budowy i zapoznania się z standardem budynku. Celem umówienia spotkania prosimy o kontakt:Joanna Grochal 0 600 030 161, Justyna Król 0 602 638 719Biuro Obsługi Klienta: Mikołów, ul. Paprotek 28

Inwestycja gotowa.

Inwestycja Cholonek Dom znajduje się w Zabrzu, Ul. Koźlika 14 (1.7 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera P.B.O. Trojan Sp. z o.o..

Inwestycja Cholonek Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cholonek Dom pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.O. Trojan Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 29520 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cholonek Dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Cholonek Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Plac Teatralny.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cholonek Dom znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych w Zabrzu w odległości 170 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 9 w odległości 170 m, Szkoła Policealna Nr 5 w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cholonek Dom jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze w odległości 160 m, Lekarz w odległości 260 m, Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cholonek Dom składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Aldi, w odległości 250 m znajduje się Wieczorek, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: