Cholonek Dom

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Koźlika, oferowane bezpośrednio przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Zabrze, Ul. Koźlika 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 114 ofert w najbliższej okolicy!

Cholonek Dom

2 zdjęcia

Cholonek Dom

Opis Inwestycji

MIESZKANIA GOTOWE !

Budynek wielorodzinny “CHOLONEK DOM” Zabrze ul.Widery/KożlikaBudynek wielorodzinny dwudziesto mieszkaniowy z windą, zespołem garaży w parterze.Rozpoczęcie budowy styczeń 2011, a zakończenie kwiecień 2012 rok.Cena metra kwadratowego mieszkania od 3800,00 zł brutto.Garaż – 29 520,00 zł brutto.Typy mieszkań:jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe, czteropokojowe.Komunikacja pionowa: klatka schodowa; winda cichobieżna.Podłączenie mediów:- woda, kanalizacja sanitarna i deszczowa Przedsiębiorstwo Wodociągowe Zabrze,- ciepła woda użytkowa, ogrzewanie mieszkań Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Zabrze. – internet, telefon, telewizja kablowa Telekomunikacja Polska lub VEKTRA.Mieszkania przekazane zostaną w systemie deweloperskim :- podłogi przygotowane do położenia ostatniej warstwy- tynki ścian gipsowe maszynowe do malowania- instalacja centralnego ogrzewania kompletna z grzejnikami- instalacja wodno-kanalizacyjna kompletna ale bez białego montażu- instalacja elektryczna kompletna ale bez białego montażu- drzwi zewnętrzne do mieszkań antywyważeniowe – brak drzwi wewnętrznych.- brak sanitariatów i płytkowania kuchni; łazienki- balkony wykończone płytkami typu gress.Teren wokół budynku wykończony w 100 %.Mieszkania posiadają pełną obsługę kredytową, prawną i notarialną.

W budynku przy ul. Koźlika/Widery w Zabrzu trwają ostatnie prace wykończeniowe przed kwietniowym odbiorem budynku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzania budowy i zapoznania się z standardem budynku. Celem umówienia spotkania prosimy o kontakt:Joanna Grochal 0 600 030 161, Justyna Król 0 602 638 719Biuro Obsługi Klienta: Mikołów, ul. Paprotek 28

Inwestycja gotowa.

Inwestycja Cholonek Dom znajduje się w Zabrzu (1.7 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Inwestycja Cholonek Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cholonek Dom nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B.O. Trojan Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 29520 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cholonek Dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Cholonek Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Plac Teatralny.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cholonek Dom znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych w Zabrzu w odległości 170 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 9 w odległości 170 m, Szkoła Policealna Nr 5 w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cholonek Dom jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze w odległości 160 m, Lekarz w odległości 260 m, Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cholonek Dom składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Aldi, w odległości 250 m znajduje się Wieczorek, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: