Arabella Dom

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krucza, oferowane bezpośrednio przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Zabrze, ul. Krucza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Arabella Dom

4 zdjęcia

Arabella Dom
Arabella Dom
Arabella Dom
Arabella Dom

Opis Inwestycji

"Arabella Dom" to nowoczesny, 3-kondygnacyjny apartamentowiec zlokalizowany na zamkniętym terenie w Zabrzu przy ul. Kruczej 18/20.

Na zainteresowanych czekają tu już TYLKO OSTATNIE MIESZKANIE o metrażu 84,6!

Do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska znajdująca się na korytarzu klatki schodowej.

Bliskość DTŚ, obszarów zielonych, transportu publicznego, sklepów, szkół a w przyszłości także centrum handlowego Ikea oraz rozległych terenów rekreacyjnych tworzą absolutnie wyjątkową lokalizację.

Dodatkowo dla wygody mieszkańców na posesji wyodrębniono darmowe miejsca postojowe.

Inwestycja Arabella Dom znajduje się w Zabrzu, ul. Krucza (4.1 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera P.B.O. Trojan Sp. z o.o..

Inwestycja Arabella Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Arabella Dom pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 82 metrów kwadratowych w cenie od 4 321 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.O. Trojan Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arabella Dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Arabella Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zaborze Jodłowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arabella Dom znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego w odległości 280 m, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 19 w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Arabella Dom składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Dino.

Data publikacji: 28.01.2015
Data aktualizacji: 11.06.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: