Nowy Świat V

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Nowy Świat 40E

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1141 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowy Świat V

3 zdjęcia

Nowy Świat V
Nowy Świat V
Nowy Świat V

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: przynależne do mieszkań

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Budynki mieszkalne położone blisko centrum Lublina. Zaprojektowane dla osób ceniących swobodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Dla bezpieczeństwa mienia i komfortu mieszkańców budynki wraz z terenem zostaną ogrodzone, zostanie zainstalowana brama wjazdowa sterowana na pilota, domofon.

Do każdego mieszkania jest przynależna indywidualna piwnica. Można również dokupić standardowe garaże usytuowane pod bryłą budynku, lub przypisane miejsce parkingowe.

W mieszkaniach ciepło zimą i ciepła woda w kranach na co dzień będzie dostępna dzięki podłączeniu budynków do sieci L.P.E.C.

Mieszkania posiadają bardzo funkcjonalny układ , są ustawne i widne , posiadają przestronne balkony, a niektóre również duże tarasy. Natomiast dostęp do mieszkań będzie chroniony przez atestowane antywłamaniowe drzwi. Miłą atmosferę w mieszkaniu zapewnią okna wykonane z ciepłych i pewnych profili i okuć. Całą prawidłową wentylację zapewni podciśnieniowy system firmy AERECO. Budynek zostanie wykonany z atestowanych materiałów, o jak najlepszych parametrach. Przed deszczem i śniegiem przez długie lata będzie chronić pokrycie dachowe firmy ICOPAL.

Najważniejsze:

- pełna własność

- ustawne mieszkania

- przyłącze pod kuchnie indukcyjną

- estetyczna architektura

- atestowane i najlepsze na rynku materiały użyte do produkcji

- duże tarasy

- garaże

- piwnice przypisane tylko do jednego mieszkania

- wydzielone miejsca parkingowe

- teren ogrodzony

- działka ma własny bezpośredni dojazd

- domofon, brama na pilota

- wydzielone miejsce na plac zabaw

położenie w drugiej linii zabudowy.

Inwestycja Nowy Świat V znajduje się w Lublinie, ul. Nowy Świat 40E (2.6 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez PB INKOB.

Inwestycja Nowy Świat V została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Świat V nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PB INKOB przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie przynależne do mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Świat V?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Świat V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Nowy Świat V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 4521 - Skwer Borowiczan 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Świat V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Świat V znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w odległości 410 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "ECO" w odległości 410 m, Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Fundacji Fuga Mundi w odległości 410 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Świat V w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 15.01.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: