Osiedle Wiśniowe II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PB Developer

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1632 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

„Osiedle Wiśniowe” powstanie we wschodniej części Łodzi dzielnicy Łódź-Widzew. Cała inwestycja usytuowana będzie na terenie o powierzchni 12 tys m2 , na która składać się będzie 8 budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz teren rekreacyjny z placem zabaw. Realizacja nastąpi w dwóch etapach :w ramach I etapu oddane zostanie 15 lokali mieszkalnych o powierzchni od 92m2 do 109 m2, termin realizacji przewidziany na I kwartał 2020 rokuw ramach II etapu oddanych zostanie 16 lokali mieszkalnych , termin realizacji I kwartał 2021.

Inwestycja Osiedle Wiśniowe II znajduje się na Andrzejowie, ul. Rataja 87-91 (11.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera PB Developer.

Inwestycja Osiedle Wiśniowe II jest w trakcie przygotowań z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wiśniowe II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 92 do 100 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PB Developer przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Wiśniowe II

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Wiśniowe II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rataja - Rataja 2 (0932).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wiśniowe II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Św. Karola Boromeusza w odległości 600m, Przedszkole Miejskie Nr 229 w odległości 1250m, Przedszkole Miejskie Nr 230 w odległości 1800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Andrzejów. ZOZ. Sulmowski J..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 900 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Łódź - Widzew im. L. Rudnickiego. Filia nr 4, w odległości 1400 m znajduje się par. Niepokalanego Poczęcia NMP.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1600 m znajduje się Trademan. Holwek P..

Data publikacji: 06.09.2019

Data aktualizacji: 06.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie