Monte Cassino 27

Oferta archiwalna

Sopot, Dolny Sopot, ul. Monte Cassino 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Monte Cassino 27

3 zdjęcia

Monte Cassino 27
Monte Cassino 27
Monte Cassino 27

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy
  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 435 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Opis inwestycji

Główną ideą, która przyświecała inwestorowi w trakcie prac nad tym projektem, było stworzenie budynku o ponadczasowej prostocie w połączeniu z najwyższą jakością. Dzięki przeszkolonej fasadzie budowla wyróżnia się nowoczesną, lekką i elegancką sylwetką, która jednocześnie doskonale współgra z otaczającą ją historyczną przestrzenią.

Prestiż i unikatowość inwestycji wynika z jej doskonałej lokalizacji, co, jak powszechnie wiadomo, w największym stopniu gwarantuje utrzymanie i wzrost wartości nieruchomości w czasie. Monte Cassino 27 to zachwycający kompleks, w którym lokale stanowić będą wyjątkowej wartości aktywa dla ich nabywców i ich kolejnych pokoleń. Dzięki Monte inwestorzy budują majątek rodzinny i zabezpieczają jej stabilizację na długie lata.

ATUTY:

- Rewitalizacja otoczenia wokół inwestycji i stworzenia nowego pasażu dla mieszkańców i turystów na mapie Sopotu;

- Unikatowa lokalizacja w istniejącej tkance miasta

- Niska podaż takich lokalizacji z racji na zwarta zabudowę Sopotu – unikatowy projekt

- Elastycznie zaprojektowane mieszkania do dalszego podziału

- Skrupulatnie zaprojektowane mieszkania w rynkowych metrażach

- Wysokiej jakości materiały, np. elewacja z płyt HPL

- Elegancka, nowoczesna architektura

- Atrakcyjne lokale usługowe w części parterowej

- Komórki lokatorskie i miejsca postojowe

Inwestycja Monte Cassino 27 znajduje się w Dolnym Sopocie , ul. Monte Cassino 27 (0.3 km od centrum Sopotu), sprzedaż prowadzi Partners International.

Inwestycja Monte Cassino 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Monte Cassino 27 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Sopot to miasto o bogatej historii, z jednym z najbardziej charakterystycznych symboli Polski – molo. Ten pomost to wizytówka miasta i jednocześnie najdłuższy taki obiekt w Europie. Centrum kurortu to reprezentacyjny deptak przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Znajdują się tu głównie restauracje, kawiarnie, kluby, a także Scena Kameralna Teatru Wybrzeże i charakterystyczny, dzięki swej architekturze, Krzywy Domek. Spacerując po mieście w kierunku południowego zachodu dotrzemy do zalesionej części miasta, gdzie majestatycznie wznosi się słynna Opera Leśna. Dla jednych to najbardziej romantyczne miasto w Polsce, dla innych cel zdrowotnych podróży, a jeszcze inni odnajdują tu świetnie miejsce do relaksu i zabawy. Sopot tętni życiem przez cały rok. Warto tu zajrzeć zarówno latem, gdy uliczny gwar nie milknie, jak i zimą, gdy w tle słychać tylko szum wzburzonego morza i śpiew mew…

Dolny Sopot to reprezentacyjna część miasta, do której przybywają turyści. Tutaj znajdują się bałtyckie kąpieliska, luksusowe hotele, eleganckie restauracje. Najpopularniejszym miejscem jest drewniane molo – najdłuższy obiekt tego typu w Europie. Turyści przechadzają się również po tak zwanym Monciaku, czyli ulicy Monte Cassino, po której nie poruszają się samochody. Wzdłuż deptaka są sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby. W Dolnym Sopocie nie brakuje parków i skwerów, z których najbardziej znany to Skwer Kuracyjny z charakterystyczną fontanną. Dolny Sopot to bardzo atrakcyjna lokalizacja, na co wpływają nie tylko piękny krajobraz i wysokie stężenie zdrowego jodu, lecz także bliskość Gdańska i Gdyni. Nic dziwnego, że wciąż powstaje tu wiele nowych nieruchomości, przede wszystkim z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Przedwojenne kamienice są natomiast sukcesywnie remontowane.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Monte Cassino 27?

Dolny Sopot stanowi centrum miasta. Poruszają się po nim autobusy. Należy pamiętać, że zwłaszcza latem ulice bywają zakorkowane – dlatego warto korzystać z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Z głównego dworca w Sopocie do głównego dworca w Gdyni dotrzemy w 12–13 minut, a do Gdańska – w 17–22 minuty.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Monte Cassino 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Monte Cassino 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sopot.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Monte Cassino 27 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Monte Cassino 27 znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa w odległości 70 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie w odległości 110 m, IV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Sopocie w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Monte Cassino 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się ALDI, w odległości 470 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Monte Cassino 27 w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Zdrofit.

Data publikacji: 23.04.2021
Data aktualizacji: 09.05.2022

Oferty w Dolnym Sopocie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: