Osiedle Malownicze Domy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOsiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Malownicza Pustecka(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Pustecka (13.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 884 brutto/m2
  Malownicza Pustecka
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 144 m2
  Liczba pokoi: 5
  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.
 • Wilkszyn domy jednorodzinne(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż średzki, Wilkszyn, ul. Leśna (0.7 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 022/m2
  Wilkszyn domy jednorodzinne
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 105 m2
  Liczba pokoi: 4
  MT Project

Opis Inwestycji

Inwestycja Osiedle Malownicze Domy znajduje się na Marszowicach, ul. Wereszyckiego 14 (12.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Osiedle Malownicze Domy jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Malownicze Domy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 161 metrów kwadratowych w cenie od 859 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Standard domów i otoczenie: - solidne mury silikatowe o bardzo dobrych parametrach dźwiękochłonnych i ognioochronnych - elegancka dachówka ceramiczna z dodatkową powłoką ochronną - stolarka okienna PCV, okna trzyszybowe - parapety wewnętrzne z konglomeratu - ogrzewanie podłogowe na parterze, grzejniki płytowe na piętrze - gazowy kocioł CO z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej - drzwi zewnętrzne drewniane - brama garażowa segmentowa ocieplana Hrman - zagospodarowana w pełni działka – ogrodzenie, trawnik oraz taras z kostki! - uzbrojenie: gaz, woda, kanalizacja, energia elektryczna, telefon, internet (FTTH) - infrastruktura osiedla: szerokie oświetlone drogi i chodniki, ścieżki rowerowe - bliskie sąsiedztwo lasu
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Malownicze Domy

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Malownicze Domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Malownicze Domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hartmana.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Malownicze Domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 17.06.2020

Data aktualizacji: 23.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie