Reda, ul. Krokusowa

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Krokusowa, oferowane bezpośrednio przez

Orlex Invest

Reda, ul. Krokusowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 291 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Reda, ul. Krokusowa

2 zdjęcia

Reda, ul. Krokusowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 42 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Elewacja

- na budynkach zastosujemy najwyższej jakości akrylowe tynki cienkowarstwowe, częściowo imitujące drewno. Uzyskanie efektu drewna jest możliwe dzięki odciśnięciu w świeżo nałożonym tynku cienkowarstwowym szablonu (specjalną matrycą silikonową) z fakturą drewna oraz pomalowaniu go impregnatem, - akrylowy tynk cienkowarstwowy jest trwały i odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne, hydrofobowy i paroprzepuszczalny. Nie rozwijają się na nim grzyby i algi.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Bezpłatne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Osiedle Krokusowe w Redzie, to połączenie wysokiej jakości i funkcjonalności. Nowoczesna inwestycja, w której znajduje się 38 komfortowych 2 i 3 pokojowych mieszkań, o powierzchni 31-52m2. Wszystkie mieszkania w tym budynku są dobrze nasłonecznione i funkcjonalnie zaprojektowane. Mając na uwadze Państwa komfort podzieliliśmy budynek na 4 klatki schodowe. Cała inwestycja będzie ogrodzona, a miejsca postojowe bezpłatne.

Właściciele mieszkań na parterze, będą mieli do wyłącznej dyspozycji ogródki, przylegające bezpośrednio do ich mieszkań. Dbając o wysoki standard i dobrą jakość, budujemy z materiałów wysokiej jakości, a ścianki działowe w mieszkaniach będą murowane z bloków silikatowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w budynku znajdują się komórki lokatorskie (pomieszczenia gospodarcze). Inwestycja realizowana przy ulicy Krokusowej w Redzie, spokojnej a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji. Bliskość terenów zielonych a w szczególności lasu, daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Szkoły, przedszkola i sklepy, również w niedalekiej odległości. W pobliżu planowana jest budowa nowoczesnego centrum handlowego.

Inwestycja Reda, ul. Krokusowa znajduje się w Redzie, ul. Krokusowa (7.8 km od Gdyni), została zrealizowana przez Orlex Invest.

Inwestycja Reda, ul. Krokusowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Reda, ul. Krokusowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Orlex Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Reda, ul. Krokusowa?

Przez Redę biegną dwie drogi o dużym znaczeniu komunikacyjnym: krajowa nr 6 i wojewódzka nr 216. Działa tu również kolej, którą można dotrzeć do Gdańska, Szczecina lub na Hel. Lokalną ofertę przewozową uzupełniają taksówki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Reda, ul. Krokusowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2128 metrów od inwestycji Reda, ul. Krokusowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reda Pieleszewo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Reda, ul. Krokusowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Reda, ul. Krokusowa znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie w odległości 666 m, szkoła w odległości 675 m, szkoła w odległości 728 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Reda, ul. Krokusowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 171 m znajduje się Lidl, w odległości 257 m znajduje się Żabka, w odległości 483 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Reda, ul. Krokusowa w odległości 741 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: