Osiedle Baczyńskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Baczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Orlex Invest

pucki, Pogórze, ul. Baczyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 155 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Baczyńskiego

3 zdjęcia

Osiedle Baczyńskiego
Osiedle Baczyńskiego
Osiedle Baczyńskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 2 miejsca postojowe do każdego mieszkania

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Osiedle Baczyńskiego znajduje się w Pogórzu, ul. Baczyńskiego (0.9 km od Gdyni), została zrealizowana przez Orlex Invest.

Inwestycja Osiedle Baczyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Baczyńskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Orlex Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Baczyńskiego?

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Baczyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 133 metrów od inwestycji Osiedle Baczyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze-Derdowskiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Baczyńskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Baczyńskiego znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Beauoforcik w odległości 575 m, Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne "Nasza Planeta" w odległości 607 m, Szkoła Podstawowa w Kosakowie w odległości 1000 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Baczyńskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Izabela Sługocka w odległości 866 m, Medicorum Centrum Zdrowia w odległości 974 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Baczyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 535 m znajduje się Żabka, w odległości 535 m znajduje się Delikatesy Justynka, w odległości 591 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Baczyńskiego w odległości 569 m znajduje się boisko / kort, w odległości 597 m znajduje się boisko / kort, w odległości 599 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: