Aleja Lawendowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lawendowa, oferowane bezpośrednio przez

Opty-Dom Development Sp. z o.o.

wrocławski, Kiełczów, ul. Lawendowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 390 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleja Lawendowa

16 zdjęć

Aleja Lawendowa
Aleja Lawendowa
Aleja Lawendowa
Aleja Lawendowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Aleja Lawendowa to nowa, dwuetapowa inwestycja położona w podwrocławskim Kiełczowie. Do jej najważniejszych atutów należą niewątpliwie: atrakcyjna lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku i wśród wielu terenów zielonych, kameralny charakter oraz szeroki wybór dostępnych w ofercie mieszkań.

Aleja Lawendowa to dwa etapy – domy wielorodzinne. Na każdy z nich składać się będą 22 mieszkania o zróżnicowanym metrażu – od 28 do 72 m2. Niektóre z nich wyposażone zostaną w antresole, natomiast do każdego mieszkania przynależeć będzie jedno miejsce parkingowe. Na osiedlu powstanie także plac zabaw dla najmłodszych.

Jedną z najważniejszych zalet Alei Lawendowej jest niewątpliwie jej bezpośrednie otoczenie. Brak tu uciążliwych i przytłaczających krajobraz inwestycji, wiele jest natomiast łąk, pól, drzew i całych lasków. Okolica dzięki temu jest niezwykle przyjazna do życia, dając możliwość spacerowania, joggingu czy weekendowych przejażdżek rowerami.

Wspomniana wcześniej Sielska Zagroda, płynąca nieopodal Widawa, czy zielona okolica Kiełczówka stwarzają warunki do efektywnego wypoczynku, którego tak wszyscy w dzisiejszych czasach jesteśmy spragnieni.

Inwestycja Aleja Lawendowa znajduje się w Kiełczowie, ul. Lawendowa (1.7 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Opty-Dom Development Sp. z o.o.

Inwestycja Aleja Lawendowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Aleja Lawendowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Opty-Dom Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Kiełczów to duża wieś o zabudowie miejskiej. Położona jest w województwie dolnośląskim, w gminie Długołęka. Znajduje się ok. 13 km od centrum Wrocławia. Graniczy z wrocławską dzielnicą Psie Pole. Z tego powodu mieszka tu wiele osób, które pracują lub uczą się w stolicy województwa dolnośląskiego. Zabudowa Kiełczowa opiera się na domkach jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej. Można znaleźć również bloki - w większości są to nowoczesne osiedla. Rozwija się tu także gospodarka, co potwierdza obecność licznych małych i średniej wielkości firm, głównie z branży motoryzacyjnej i wulkanizacyjnej. Kiełczów aktywnie działa w zakresie kultury i sportu. Pod kątem komunikacyjnym niewątpliwie dobrą wiadomością jest bliskie położenie drogi krajowej nr 98, którą można dojechać do S8 - północno-zachodniej obwodnicy Wrocławia. W okolicy znajdują się także drogi wojewódzkie. Kiełczów znajduje się zatem w atrakcyjnym położeniu dla mieszkańców i biznesmenów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Lawendowa?

W pobliżu znajdują się drogi wojewódzkie nr 452 i 455 oraz dwie drogi krajowe: nr 98 i S8. Działa komunikacja miejska: pociągi i autobusy m. in. do Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleja Lawendowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Aleja Lawendowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kiełczów - osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleja Lawendowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Lawendowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole w odległości 540 m, Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w odległości 750 m, szkoła w odległości 750 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aleja Lawendowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 670 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleja Lawendowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Tęczowy Pstrąg, w odległości 880 m znajduje się Biskupin, w odległości 960 m znajduje się Troskawka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Lawendowa w odległości 760 m znajduje się boisko / kort, w odległości 780 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.05.2017
Data aktualizacji: 07.05.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: