Toruńska 28A

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOptal Developer

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1726 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy Chopina(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Chopina 10 (0.9 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 600 brutto/m2
  Apartamenty przy Chopina
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 51 - 129 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  ARD
 • Avia(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Horodelska (1.8 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 400 brutto/m2
  Avia
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 27 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Grupa Moderator
 • Leszczyńskiego Park II Etap(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Leszczyńskiego 18 (1.3 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 300/m2
  Leszczyńskiego Park II Etap
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 26 - 87 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  Grupa Moderator

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Opis Inwestycji:- Nowoczesna architektura z zastosowaniem nowoczesnych materiałów minimalizujących straty ciepła- Do wyboru miejsca postojowe dla samochodów w 4 halach garażowych, garażach indywidualnych i miejsca postojowe zewnętrzne- Przestronne wózkownie- Ogrzewanie miejskie- Komórki lokatorskie na wszystkich kondygnacjach- Budynki wyposażone w windy osobowe obsługujące wszystkie kondygnacje- Dokładnie przemyślana estetycznie i funkcjonalnie przestrzeń do życia- Dostępne mieszkania z dużymi tarasami- Teren ogrodzony i monitorowany- Niski czynsz

Inwestycja Toruńska 28A znajduje się w Bydgoszczy, ul. Toruńska 28A (0.6 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Optal Developer.

Inwestycja Toruńska 28A została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań. Budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Toruńska 28A pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 71 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Optal Developer przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Toruńska 28A

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Toruńska 28A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Toruńska 28A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Babia Wieś.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Toruńska 28A znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Centrum Edukacji Oddziału Okręgowego w Bydgoszczy w odległości 120 m, Zespół Szkół Drzewnych w odległości 190 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Toruńska 28A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Toruńska 28A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Zielone Arkady, w odległości 370 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Toruńska 28A w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.09.2017

Data aktualizacji: 05.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie