Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

OPO Rezydencje

26 zdjęć

OPO Rezydencje
OPO Rezydencje
OPO Rezydencje
OPO Rezydencje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • rekuperacja
  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 27 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

podłogowe, pompy ciepła

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca) : 2 garaże w bryle budynku, 2 miejsca postojowe zewnętrzne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

OPO Rezydencje to nowoczesna inwestycja dla nowoczesnych ludzi, którzy zawsze mierzą wyżej. Domy zlokalizowane są przy ulicy Ewy i Karola Maleczyńskich, na wrocławskim Oporowie, który cieszy się szczególnym uznaniem wśród mieszkańców Wrocławia. Charakter osiedla od wielu lat buduje prestiżowa zabudowa jednorodzinna i willowa, a także jego ciekawa bliska i dalsza historia. Zachęcamy do zapoznania się z nią na stronach internetowych Centrum Historii Zajezdnia i innych.. OPO Rezydencje to 28 wyjątkowych segmentów o powierzchni ok. 200 m2 każdy, w 14 budynkach wolnostojących.

Inwestycja charakteryzuje się niecodziennym połączeniem segmentów mieszkalnych z tarasami i ogródkami, które tworzą kameralną przestrzeń do życia i odpoczynku. Duże ogrody i tarasy pozwolą na relaks na świeżym powietrzu we własnej przestrzeni.

Inwestycja OPO Rezydencje znajduje się na Oporowie, ul. Jutrzenki (5.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez OPO Rezydencje.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 27 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji OPO Rezydencje nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców OPO Rezydencje przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji OPO Rezydencje?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji OPO Rezydencje mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji OPO Rezydencje znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bukowskiego.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji OPO Rezydencje w odległości 60 m znajduje się Basen, w odległości 80 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 28.02.2023
Data aktualizacji: 28.02.2023

Oferty na Oporowie

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: