Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ville pod Skocznią - domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Potoki/Cichy Potok, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Potoki/Cichy Potok

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Ville pod Skocznią - domyVille pod Skocznią - domy

5 zdjęć

Ville pod Skocznią - domy
Ville pod Skocznią - domy
Ville pod Skocznią - domy
Ville pod Skocznią - domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 19 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ville pod Skocznią to jedyna taka inwestycja na Mokotowie, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku pod Skocznią. Jest ona idealną opcją dla osób poszukujących domu lub mieszkania w tej prestiżowej, willowej dzielnicy, w otoczeniu sprzyjającemu kultywowaniu życia rodzinnego w kameralnej, dyskretnej atmosferze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – bez względu na to czy szuka apartamentu, własnego domu w bliźniaku czy naprawdę dużej powierzchni mieszkalnej z miejscem postojowym nawet na cztery samochody.

Wszystkie lokale Villi pod Skocznią posiadają własny ogród lub rozległy taras, z kolei każdy dom został wyposażony w salon z kominkiem. Zadbaliśmy również o dużą liczbę miejsc parkingowych oraz odpowiednią ilość zieleni w częściach wspólnych.

Inwestycja Ville pod Skocznią - domy znajduje się na Stegnach, ul. Potoki/Cichy Potok (5.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Ville pod Skocznią - domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ville pod Skocznią - domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Okolice Villi pod Skocznią oferują łatwy dostęp do pełnego spektrum usług, restauracji, sklepów, przedszkoli i szkół każdego stopnia. Lokalizacja inwestycji w sąsiedztwie parków pod Skocznią i Królikarni daje niepowtarzalną okazję do codziennego korzystania z najpiękniejszych terenów spacerowych stolicy. W okolicy znajdują się również inne centra rekreacyjne, takie jak Park Wodny „Warszawianka” (kompleks basenów, korty do squasha i profesjonalne SPA) czy tor łyżwiarski „Stegny”. Bliskość przystanków autobusowych i stacji metra zapewnia dostęp do ścisłego centrum Warszawy w 9 minut.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ville pod Skocznią - domy?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville pod Skocznią - domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Ville pod Skocznią - domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dominikańska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ville pod Skocznią - domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ville pod Skocznią - domy znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego w odległości 487 m, CreativeKids Preschool w odległości 512 m, Ala Koala w odległości 537 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ville pod Skocznią - domy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Alzheimera w odległości 488 m, Artismed w odległości 558 m, Centrum Terapii "Dialog" w odległości 592 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ville pod Skocznią - domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 258 m znajduje się Żabka, w odległości 432 m znajduje się Żabka, w odległości 441 m znajduje się IwOla.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ville pod Skocznią - domy w odległości 487 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 501 m znajduje się boisko / kort, w odległości 511 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 15.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023