Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Radunica osiedle Brzozowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Radunica, oferowane bezpośrednio przez

Norma S. C.

gdański, Radunica, ul. Radunica

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 913 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Radunica osiedle BrzozoweRadunica osiedle Brzozowe

5 zdjęć

Radunica osiedle Brzozowe
Radunica osiedle Brzozowe
Radunica osiedle Brzozowe
Radunica osiedle Brzozowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mini osiedle “Brzozowe” znajduje się w cichej ekologicznej miejscowości Radunica położonej miedzy Pruszczem-Gd a Gdańskiem. Dużym atutem tej wsi jest doskonałe połączenie samochodowe i autobusowe z Gdańskiem i Pruszczem-Gd. Do Radunicy biegnie nie przelotowa asfaltowa droga z której korzystają głównie mieszkańcy Radunicy. Osiedle Brzozowe składa się z 3 domów szeregowych. W każdym szeregu znajdują się 3 domy , a w każdym z nich dwa samodzielne mieszkania Na parterze znajduje się trzy pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką o pow. 65 m2. Do mieszkania należy ogródek. Aktualna cena to jedynie 3 200 – 3500 zł za m 2 brutto Na piętrze komfortowe dwu pozimowe 4 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni 88 m2. Istnieje możliwość przejęcia małego ogródka. Do każdego mieszkania przypisane są miejsca parkingowe. Na osiedlu “Brzozowe” docelowo będzie 9 bliźniaczych mieszkań na parterze i 9 na piętrze. Przewidywany termin zasiedlenia od maja 2012 r.

Inwestycja Radunica osiedle Brzozowe znajduje się w Radunicy, ul. Radunica (1 km od Gdańska), została zrealizowana przez Norma S. C.

Inwestycja Radunica osiedle Brzozowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Radunica osiedle Brzozowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Norma S. C. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Radunica osiedle Brzozowe?

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Radunica osiedle Brzozowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2657 metrów od inwestycji Radunica osiedle Brzozowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Lipce.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023