Krakowskie Przedmieście 43 etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krakowskie Przedmieście, oferowane bezpośrednio przez

Nokturn Deweloper

krakowski, Zielonki, ul. Krakowskie Przedmieście 43

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 109 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Krakowskie Przedmieście 43 etap II

5 zdjęć

Krakowskie Przedmieście 43 etap II
Krakowskie Przedmieście 43 etap II
Krakowskie Przedmieście 43 etap II
Krakowskie Przedmieście 43 etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

"Krakowskie Przedmieście 43" to osiedle mieszkaniowe w Zielonkach, przy ulicy, od której wzięło swoją nazwę. W pierwszych etapach inwestycji powstały trzykondygnacyjne budynki w zabudowie bliźniaczej, w których zrealizowano mieszkania jedno i dwupoziomowe o powierzchni od 45 do 92 m2. Dużym powodzeniem cieszyły się zwłaszcza lokale parterowe, z przynależnymi do nich ogródkami. W obecnym, ostatnim już etapie zaplanowano dwa budynki o podobnym metrażu oraz dwa kolejne, w których mieszkania będą miały powierzchnię od 68 do 76 m2.

Budynki wykonane zostaną metodą tradycyjną, z użyciem wysokiej jakości materiałów. Cechuje je elegancka forma architektoniczna, doskonale wkomponowana w krajobraz oraz staranne wykończenie.

Mieszkania zostaną oddane w standardzie deweloperskim tj. przygotowane do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez nabywców. Klienci moją możliwość ustalenia przebiegu poszczególnych ścian działowych, jak również usytuowania kuchni (jako odrębnego pomieszczenia lub w formie aneksu). Zmiany te zostaną wykonane bez dodatkowych dopłat (w cenie mieszkania). Każdy z lokali posiada balkon lub ogródek na parterze.

Różnorodna oferta mieszkaniowa dostosowana została do potrzeb zarówno osób żyjących aktywnie, szukających małego mieszkania jak i rodzin, dla których oferujemy mieszkania dwupoziomowe jako alternatywę domu. Niewątpliwym atutem osiedla będą ciekawie zagospodarowane tereny zielone, położone nad rzeką, oraz duży plac zabaw.

"Krakowskie Przedmieście 43" dzięki swojej lokalizacji jest doskonałą propozycją dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, bez rezygnacji z atrakcji jakie oferuje bliskość miasta. Osiedle znajduje się tuż przy granicy administracyjnej Krakowa, do którego dojechać można kilkoma alternatywnymi drogami. Dodatkowo pięć linii autobusowych zapewnia doskonałą komunikację. Możecie Państwo mieć aglomerację na wyciągnięcie ręki, czerpiąc przyjemność z widoków na złote łany zboża, rzepaku i zielone łąki.

Inwestycja Krakowskie Przedmieście 43 etap II znajduje się w Zielonkach, ul. Krakowskie Przedmieście 43 (0.2 km od Krakowa), została zrealizowana przez Nokturn Deweloper.

Inwestycja Krakowskie Przedmieście 43 etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Krakowskie Przedmieście 43 etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nokturn Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wieś w południowej Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zielonki.

Miejscowość jest siedzibą gminy Zielonki. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa krakowskiego. Przez Zielonki przebiega droga wojewódzka nr 794.

Według danych z 31 grudnia 2010 r. wieś miała 3835 mieszkańców.

W Zielonkach, od 1954 roku, ma siedzibę biblioteka publiczna. Od 2009 roku biblioteka jest samodzielną placówką kultury. Posiada dwie filie w Węgrzcach oraz Przybysławicach.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krakowskie Przedmieście 43 etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krakowskie Przedmieście 43 etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 181 metrów od inwestycji Krakowskie Przedmieście 43 etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielonki Skrzyżowanie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krakowskie Przedmieście 43 etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krakowskie Przedmieście 43 etap II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Zielonkach w odległości 924 m, szkoła w odległości 965 m, Przedszkole publiczne w Zielonkach w odległości 997 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krakowskie Przedmieście 43 etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 931 m, "FamiMed" Sp. z o.o. NZOZ w odległości 985 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krakowskie Przedmieście 43 etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 185 m znajduje się Groszek, w odległości 628 m znajduje się Piekarnia Ferment, w odległości 846 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krakowskie Przedmieście 43 etap II w odległości 320 m znajduje się boisko / kort, w odległości 423 m znajduje się boisko / kort, w odległości 649 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.06.2014
Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: