Diamentowe Wzgórze H

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Henryka Wolińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Lalak Development Sp. z o.o.

Lublin, ul. Henryka Wolińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1545 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Diamentowe Wzgórze H

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się zalew

Opis inwestycji

Eleganckie i nowoczesne sześciokondygnacyjne budynki mieszkalne zaprojektowane w spokojnej tonacji kolorystycznej, z dbałością o detale, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów wykończeniowych. Atrakcyjne położenie w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego oraz kompleksu leśnego, licznych ścieżek rowerowych i biegowych, co daje szereg możliwości na spędzenie wolnego czasu lub aktywnego wypoczynku. Łatwy i szybki dojazd do Centrum oraz pozostałych dzielnic miasta – rozbudowana komunikacji miejska i bezpośrednie sąsiedztwo głównych arterii komunikacyjnych.

Przestronne, ustawne balkony, słoneczne tarasy, ogródki w części lokali usytuowanych na parterze oraz ogrodzony, bezpieczny plac zabaw

dla dzieci wyposażony w certyfikowane urządzenia. Pełne zagospodarowanie i zaaranżowanie obszaru inwestycji terenami zielonymi, alejkami spacerowymi, oświetleniem oraz ławkami tworzą niepowtarzalne miejsce do wypoczynku. Układ powierzchni pozwala na elastyczną aranżację mieszkania i zmiany lokatorskie. Komfortowe i cichobieżne windy dostępne z poziomu garażu podziemnego. Okablowanie TV i internetowe. Energooszczędne oświetlenie LED z wykorzystaniem czujek zmierzchu oraz czujek obecności. Parking podziemny i naziemny, funkcjonalne komórki lokatorskie, powiększone miejsca parkingowe z dodatkowym miejscem na skutery, rowery, motocykle. Wygodne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Atrakcyjne ceny mieszkań.

Inwestycja Diamentowe Wzgórze H znajduje się w Lublinie, ul. Henryka Wolińskiego (5.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Lalak Development Sp. z o.o.

Inwestycja Diamentowe Wzgórze H została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Diamentowe Wzgórze H nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lalak Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze H?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Diamentowe Wzgórze H mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 372 metrów od inwestycji Diamentowe Wzgórze H znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 4133 - Elektromontaż 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Diamentowe Wzgórze H znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze H znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Lublinie w odległości 285 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 56 w Lublinie w odległości 292 m, Niepubliczne Alternatywne Liceum Ogólnokształcące w Lublinie w odległości 299 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Diamentowe Wzgórze H jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: GALMED Stomatologia w odległości 297 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Diamentowe Wzgórze H składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 292 m znajduje się Żabka, w odległości 395 m znajduje się Delikatesy Sklep osiedlowy, w odległości 443 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze H w odległości 141 m znajduje się boisko / kort, w odległości 354 m znajduje się boisko / kort, w odległości 474 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.11.2022
Data aktualizacji: 20.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: