Diamentowe Wzgórze Etap VI

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wolińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Lalak Development Sp. z o.o.

Lublin, ul. Wolińskiego 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1576 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Diamentowe Wzgórze Etap VI

3 zdjęcia

Diamentowe Wzgórze Etap VI
Diamentowe Wzgórze Etap VI
Diamentowe Wzgórze Etap VI

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

DIAMENTOWE WZGÓRZE

Kluczem do satysfakcji Klientów jest lokalizacja w przyjaznym otoczeniu, a zaprojektowane budynki wyróżniają funkcjonalne mieszkania, dbałość o szczegóły, użyteczność i ciekawa architektura. Dołożono wszelkich starań, aby w wybudowanych mieszkaniach znaleźli państwo swoje wymarzone miejsce w malowniczej okolicy Zalewu Zemborzyckiego, w sąsiedztwie Lasu Dabrowa.

Oryginalny projekt architektoniczny budynku mieszkalnego oraz funkcjonalne rozwiązania sprawią, że każdy mieszkaniec poczuje się tu komfortowo. To doskonała propozycja dla aktywnych osób ceniących jakość i wysoki standard.

ZALETY INWESTYCJI

• Budynek nowoczesny, sześciokondygnacyjny, charakteryzujący się ponadczasową prostotą i elegancją, zaprojektowany w spokojnej tonacji kolorystycznej z dbałością o detale, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów wykończeniowych;

• Przestronne, ustawne balkony, słoneczne tarasy, ogródki w mieszkaniach usytuowanych na parterze oraz ogrodzony, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, wyposażony w certyfikowane urządzenia;

• Parking podziemny, funkcjonalne komórki lokatorskie oraz zewnętrzne stojaki na rowery;

• Powiększone miejsca parkingowe z dodatkowym miejscem na skuter, rower, motocykl;

• Komfortowe i cichobieżne windy dostępne z poziomu parkingu podziemnego;

• Wygodne ogrzewanie z sieci miejskiej;

• Energooszczędne oświetlenie LED z wykorzystaniem czujek zmierzchu oraz czujek obecności;

• Pełne zagospodarowanie i zaaranżowanie obszaru inwestycji terenami zielonymi, alejkami spacerowymi, oświetleniem oraz ławkami tworzą niepowtarzalne miejsce do wypoczynku;

• Teren monitorowany całodobowo;

• Wideo-domofon w każdym mieszkaniu

• Łatwy i szybki dojazd do centrum oraz pozostałych dzielnic miasta, rozbudowana komunikacja miejska, bezpośrednie sąsiedztwo głównych arterii komunikacyjnych;

• Linie autobusowe nr 1, 15, 19, 20, 21, 25, 37, 38, 40, 50

• Linie trolejbusowe nr 157, 160

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura sprzedaży:

Inwestycja Diamentowe Wzgórze Etap VI znajduje się w Lublinie, ul. Wolińskiego 26 (5.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Lalak Development Sp. z o.o.

Inwestycja Diamentowe Wzgórze Etap VI została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Diamentowe Wzgórze Etap VI nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lalak Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze Etap VI?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Diamentowe Wzgórze Etap VI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 401 metrów od inwestycji Diamentowe Wzgórze Etap VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 4133 - Elektromontaż 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Diamentowe Wzgórze Etap VI znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze Etap VI znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Lublinie w odległości 315 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 56 w Lublinie w odległości 322 m, Niepubliczne Alternatywne Liceum Ogólnokształcące w Lublinie w odległości 328 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Diamentowe Wzgórze Etap VI jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: GALMED Stomatologia w odległości 281 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Diamentowe Wzgórze Etap VI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 273 m znajduje się Żabka, w odległości 383 m znajduje się Delikatesy Sklep osiedlowy, w odległości 414 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze Etap VI w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 383 m znajduje się boisko / kort, w odległości 451 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.10.2020
Data aktualizacji: 08.03.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: