Nowe Wiśniowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 959 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nove Villove(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Bogatki 3/1 (2.4 km od centrum Gliwic)
  Nove Villove
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 45 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Nexx Sp. z o.o. Sp. k.
 • Sobieskiego17a(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Sobieskiego 17a (1.3 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 7 600/m2
  Sobieskiego17a
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 66 - 115 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Modern Prestige sp.z o.o.
 • Glivia - Etap II(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Daszyńskiego (1.8 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 4 990/m2
  Glivia - Etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 74
  Powierzchnia: 30 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Glivia

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Zainwestuj w NOWE WIŚNIOWE! Osiedle jest zakończone i zostały ostatnie mieszkania na sprzedaż!Harmonijnie wkomponowane, połączone zielonym dziedzińcem cztery budynki, które dadzą poczucie swobody i bezpieczeństwa każdego dnia w dynamicznie rozwijającym się mieście. Budynki charakteryzuje nowoczesna elewacja wykończona szlachetnymi materiałami nadającymi lekkość i dyskretną elegancję.Wszystko to, co potrzeba by żyć dynamicznie i wygodnie. Połączenie bliskość przyrody i miejskich udogodnień zapewni Ci optymalne warunki życia. Dostęp do komunikacji, sklepów, opieki medycznej, edukacji i rozrywki. Właśnie w takim miejscu jest wygodnie żyć każdemu kto jednocześnie pracuje i lubi ze znajomymi wyjść na miasto.- Tu możesz być fit -Z myślą o wszystkich dbających o zdrowie fizyczne, formę i szukających wytchnienia na łonie natury powstała strefa fit gdzie rodzice mogą oddać się fizycznej aktywności (na placu fitness) lub zatopić w ulubionej książce, podczas gdy ich dzieci bezpiecznie będą dokazywać na placu zabaw.Strefa malucha na świeżym powietrzu zachęca dzieci do aktywnej zabawy z rówieśnikami, dodaje radości życia i umożliwia poznawanie przyrody. To jednocześnie bezpieczne dla dzieci środowisko, gdzie mogą dokazywać pod okiem rodziców i opiekunów. Wydatkowanie ogromnej energii przez najmłodszych na świeżym powietrzu to niezbędny warunek ich szczęśliwego dzieciństwa.– Funkcjonalność na służbie komfortu –Elegancja i funkcjonalność to cecha wszystkich mieszkań, które spełniają aktualne potrzeby rodziny z dziećmi, młodej pary czy singla. Można wykorzystać każdy metr i nowocześnie zaaranżować całe mieszkanie. Ich uzupełnieniem są duże balkony, przestronne tarasy oraz loggie, a na parterach ogródki.– Zamieszkaj wygodnie, bezpiecznie i stylowo –Oaza ciszy i spokoju. Zamieszkaj na osiedlu o niezwykle atrakcyjnym usytuowaniu. To niespotykane, aby w mieście otaczało Cię aż tyle terenów zielonych. Dodatkowo całodobowy monitoring i ogrodzenie stworzy zamkniętą enklawę, w której odnajdziesz swoje wymarzone miejsce.Innowacyjna architektura kaskadowa zapewnia mieszkańcom poczucie intymności i jednocześnie nieograniczony dostęp do światła naturalnego i rozległej panoramy. Najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technologii budowlanych (doceniane i nagradzane przez fachowców), wysoki standard deweloperski i wyznacznik postępu (wykorzystano m.in. wysokiej jakości materiały, zastosowano pełną instalację teletechniczną, oszczędne i efektywne ogrzewanie – ciepło systemowe).- Wszystko w zasięgu ręki -Okolica osiedla charakteryzuje się dużą ilością obszarów zielonych, tras spacerowych i rowerowych, co pozwala na codzienny odpoczynek od miejskiego zgiełku. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne i medyczne. Niewątpliwym atutem kompleksu jest bliskość centrum Gliwic, jak i doskonała, szybka komunikacja z głównymi drogami krajowymi i autostradami.

Inwestycja Nowe Wiśniowe znajduje się w Gliwicach, ul. Pliszki (2.3 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera Nexx Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Nowe Wiśniowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Wiśniowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 70 do 87 metrów kwadratowych w cenie od 5 318 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nexx Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Wiśniowe

Położenie osiedla ma doskonałą komunikację z głównymi trasami: autostradą A1, A4, drogą DK 78, DK 88 oraz DTŚ, co zapewnia szybki dojazd do sąsiednich miejscowości, a także dużych miast tj. Kraków, Wrocław, czy lotnisko Pyrzowice. W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne oraz medyczne. Między innymi supermarket E.Leclerc, CH EUROPA CENTRALNA, FORUM, Park handlowy ARENA, placówki banków, bankomaty, urząd pocztowy, biblioteka miejska oraz wielospecjalistyczna przychodnia. W pobliżu osiedla funkcjonuje również żłobek, dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe, gimnazjum, gim. sportowe oraz liceum.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

W odległości 450 metrów od inwestycji Nowe Wiśniowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sikornik Osiedle.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Wiśniowe znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Oddział  Żłobków Miejskich w odległości 300m, Przedszkole Miejskie Nr 41 w odległości 350m, Szkoła Podstawowa nr 41 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Sikornik Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ, w odległości 1200 m znajduje się Dolna Wieś. Poradnia NZOZ spółki Med-Poz, w odległości 1400 m znajduje się Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Kościół NMP Matki Kościoła, w odległości 1100 m znajduje się Kościół Św. Antoniego, w odległości 1100 m znajduje się Gliwicki Teatr Muzyczny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się LORD4SPORT Salon Sprzętu Fitness, w odległości 1150 m znajduje się Stary Hangar Fitness & Wellness Club.

Data publikacji: 11.01.2017

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie