Nowe Wiśniowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pliszki, oferowane bezpośrednio przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Gliwice, ul. Pliszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 696 ofert w najbliższej okolicy!

Nowe Wiśniowe

9 zdjęć

Nowe Wiśniowe
Nowe Wiśniowe
Nowe Wiśniowe
Nowe Wiśniowe

Najbliższe inwestycje

 • Glivia - Etap III
  od: 6 500 zł/m2

  Glivia - Etap III

  Glivia

  Mieszkanie Gliwice
  ul. Daszyńskiego
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 31-88 m2
  • Mieszkań: 45
  • Pokoje: 1-4
 • Ogrody Królowej Bony IV
  od: 6 500 zł/m2

  Ogrody Królowej Bony IV

  Radan Sp. z o.o.

  Mieszkanie Gliwice
  ul. Górnych Wałów 23A/B/C
  0.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 52 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • Apartamenty Mikołowska

  Apartamenty Mikołowska

  Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Gliwice
  ul. Mikołowska
  0.4 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 36-96 m2
  • Mieszkań: 146
  • Pokoje: 2-5

Opis Inwestycji

Zainwestuj w NOWE WIŚNIOWE! Osiedle jest zakończone i zostały ostatnie mieszkania na sprzedaż!

Harmonijnie wkomponowane, połączone zielonym dziedzińcem cztery budynki, które dadzą poczucie swobody i bezpieczeństwa każdego dnia w dynamicznie rozwijającym się mieście. Budynki charakteryzuje nowoczesna elewacja wykończona szlachetnymi materiałami nadającymi lekkość i dyskretną elegancję.

Wszystko to, co potrzeba by żyć dynamicznie i wygodnie. Połączenie bliskość przyrody i miejskich udogodnień zapewni Ci optymalne warunki życia. Dostęp do komunikacji, sklepów, opieki medycznej, edukacji i rozrywki. Właśnie w takim miejscu jest wygodnie żyć każdemu kto jednocześnie pracuje i lubi ze znajomymi wyjść na miasto.

- Tu możesz być fit -

Z myślą o wszystkich dbających o zdrowie fizyczne, formę i szukających wytchnienia na łonie natury powstała strefa fit gdzie rodzice mogą oddać się fizycznej aktywności (na placu fitness) lub zatopić w ulubionej książce, podczas gdy ich dzieci bezpiecznie będą dokazywać na placu zabaw.

Strefa malucha na świeżym powietrzu zachęca dzieci do aktywnej zabawy z rówieśnikami, dodaje radości życia i umożliwia poznawanie przyrody. To jednocześnie bezpieczne dla dzieci środowisko, gdzie mogą dokazywać pod okiem rodziców i opiekunów. Wydatkowanie ogromnej energii przez najmłodszych na świeżym powietrzu to niezbędny warunek ich szczęśliwego dzieciństwa.

– Funkcjonalność na służbie komfortu –

Elegancja i funkcjonalność to cecha wszystkich mieszkań, które spełniają aktualne potrzeby rodziny z dziećmi, młodej pary czy singla. Można wykorzystać każdy metr i nowocześnie zaaranżować całe mieszkanie. Ich uzupełnieniem są duże balkony, przestronne tarasy oraz loggie, a na parterach ogródki.

– Zamieszkaj wygodnie, bezpiecznie i stylowo –

Oaza ciszy i spokoju. Zamieszkaj na osiedlu o niezwykle atrakcyjnym usytuowaniu. To niespotykane, aby w mieście otaczało Cię aż tyle terenów zielonych. Dodatkowo całodobowy monitoring i ogrodzenie stworzy zamkniętą enklawę, w której odnajdziesz swoje wymarzone miejsce.

Innowacyjna architektura kaskadowa zapewnia mieszkańcom poczucie intymności i jednocześnie nieograniczony dostęp do światła naturalnego i rozległej panoramy. Najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technologii budowlanych (doceniane i nagradzane przez fachowców), wysoki standard deweloperski i wyznacznik postępu (wykorzystano m.in. wysokiej jakości materiały, zastosowano pełną instalację teletechniczną, oszczędne i efektywne ogrzewanie – ciepło systemowe).

- Wszystko w zasięgu ręki -

Okolica osiedla charakteryzuje się dużą ilością obszarów zielonych, tras spacerowych i rowerowych, co pozwala na codzienny odpoczynek od miejskiego zgiełku. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne i medyczne. Niewątpliwym atutem kompleksu jest bliskość centrum Gliwic, jak i doskonała, szybka komunikacja z głównymi drogami krajowymi i autostradami.

Inwestycja Nowe Wiśniowe znajduje się w Gliwicach, ul. Pliszki (2.3 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Nowe Wiśniowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Wiśniowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nexx Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Położenie osiedla ma doskonałą komunikację z głównymi trasami: autostradą A1, A4, drogą DK 78, DK 88 oraz DTŚ, co zapewnia szybki dojazd do sąsiednich miejscowości, a także dużych miast tj. Kraków, Wrocław, czy lotnisko Pyrzowice. W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne oraz medyczne. Między innymi supermarket E.Leclerc, CH EUROPA CENTRALNA, FORUM, Park handlowy ARENA, placówki banków, bankomaty, urząd pocztowy, biblioteka miejska oraz wielospecjalistyczna przychodnia. W pobliżu osiedla funkcjonuje również żłobek, dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe, gimnazjum, gim. sportowe oraz liceum.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Wiśniowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Wiśniowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Nowe Wiśniowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikornik Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Wiśniowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Wiśniowe znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 23 w Gliwicach w odległości 300 m, VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Gliwicach w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Wiśniowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Wiśniowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Targowisko "Sikornik", w odległości 250 m znajduje się Społem, w odległości 260 m znajduje się Piekarnia-cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Wiśniowe w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.01.2017
Data aktualizacji: 01.07.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: