Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Narutowicza 10/12

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Narutowicza, oferowane bezpośrednio przez

Narutowicza 10/12

Pabianice, ul. Narutowicza 10/12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 278 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Narutowicza 10/12Narutowicza 10/12

16 zdjęć

Narutowicza 10/12
Narutowicza 10/12
Narutowicza 10/12
Narutowicza 10/12

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (11): wielkość 3,5 m², zakup nie jest obowiązkowy Komórki lokatorskie w cenie 16 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc) : garaże w bryle budynku, przewidziane dla każdego mieszkania, z możliwością zakupu więcej niż jednego miejsca parkingowego

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Narutowicza 10/12 logo

Nowe mieszkania BEZCZYNSZOWE blisko Łodzi, w samym centrum Pabianic!

➊ Inwestycja zaprojektowana przez architektów m.in. Łódzkiej Manufaktury

➋ Metraż od 35 do 86 m², tarasy nawet do 50 m²

➌ 15 min do centrum Łodzi

➍ Nowoczesny design i podwyższone mieszkania do 2,7m

➎ Duże przeszklenia - okna od podłogi do sufitu (2,5m)

➏ Dach wykonany z bezpiecznej aluminiowej blachy w kolorze grafitowym - długowieczna gwarancja jakości

➐ Hala garażowa

➑ 120m od Nowego Centrum Pabianic

Narutowicza 10/12 to adres, który daje dostęp do wszystkich miejskich atrakcji i jednocześnie znajduje się w wystarczającej odległości od arterii miasta, by odizolować zgiełk.

Rezydencjonalny charakter budynku to nie tylko prestiż, ale także komfort zapewniony przez liczne udogodnienia. Samochód zostawisz w garażu, do apartamentu wygodnie wjedziesz windą, a porządek ułatwi ci pozostawienie rzeczy w przechowalni.

Często podróżujesz? Drogi S14 i A1 pozwolą szybko dotrzeć tam gdzie potrzebujesz. Łódzki Tramwaj Metropolitarny może być Twoim wyborem na codzienne dojazdy do pracy, a wieczorem odpoczniesz na rozległym tarasie lub korzystając z intymnej przestrzeni swojej antresoli.

W trosce o komfort mieszkańców na terenie zostanie wdrożone wiele nasadzeń, roślin pochłaniających smog i miejskie powietrze. Obszerne tarasy i loggie zachęcą do spędzania czasu na powietrzu. Natomiast bliskość nowego centrum Pabianic to niezwykła wygoda, którą docenią rodziny z dziećmi

oraz osoby aktywne zawodowo ze względu na doskonałą komunikację.

Nasza nowa inwestycja w Pabianicach to dobry wybór dla każdego!

Inwestycja Narutowicza 10/12 znajduje się w Pabianicach, ul. Narutowicza 10/12 (4.1 km od Łodzi), została zrealizowana przez Narutowicza 10/12.

Inwestycja Narutowicza 10/12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Narutowicza 10/12 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Narutowicza 10/12 przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc)

W inwestycji znajduje się 11 komórek lokatorskich wielkość 3,5 m², zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Pabianice to spokojne miasto liczące ok. 65 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Narutowicza 10/12?

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Narutowicza 10/12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1887 metrów od inwestycji Narutowicza 10/12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pabianice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Narutowicza 10/12 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza 10/12 znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 15 w odległości 86 m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 337 m, Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego a Paulo w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Narutowicza 10/12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 313 m, Eskulap w odległości 314 m, Okulista w Optyka Bogusławscy w odległości 318 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Narutowicza 10/12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 55 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 67 m znajduje się Z Pieca Rodem, w odległości 116 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza 10/12 w odległości 330 m znajduje się Zjednoczeni, w odległości 347 m znajduje się boisko / kort, w odległości 484 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.09.2021
Data aktualizacji: 06.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023