Postepowa 6

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Postępowa, oferowane bezpośrednio przez

N-Home Nazarewicz Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Postępowa 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Postepowa 6

4 zdjęcia

Postepowa 6
Postepowa 6
Postepowa 6
Postepowa 6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Schody wylewane żelbetowe w cenie

Konstrukcja budynku

Porotherm

Dach

dachówka cementowa

Elewacja

tynk

Stolarka okienna

Rolety zewnętrzne w cenie

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe

Balkony

brak

Posadzka

wylewka cementowa

Ściany

Porotherm 24/18/12cm Styropian 15cm Tynk 1cm

Sufity

Stropy żelbetowe typu Filigran 20cm

Instalacje

kompletne

Ogrzewanie

Kocioł 2-funkcyjny w cenie, na parterze ogrzewanie podłogowe

Wentylacja

grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

POSTĘPOWA 6 - projekt zakłada kameralne, nowoczesne osiedle dziesięciu domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Domy trzykondygnacyjne, zbudowane będą w technologii tradycyjnej. Do każdej nieruchomości przynależą bezpłatne miejsca postojowe oraz ogródki. Droga dojazdowa do posesji jest przeznaczona do wyłącznego korzystania przez przyszłych mieszkańców. Dzięki podwyższonemu standardowi wykonania, każdy dom będzie posiadał wylewane schody żelbetowe, zainstalowany kocioł gazowy oraz zewnętrzne rolety antywłamaniowe. Nieruchomość posiada dostęp do następujących mediów - woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja inwestycji. Ulica Postępowa to boczna droga o małym natężeniu ruchu, co zapewnia ciszę, spokój czy bezpieczne miejsce zabawy dla dzieci. Z drugiej strony niewielka odległość od drogi głównej, ul. Gagarina, zapewnia szybki dojazd do CH Factory, lotniska i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowane są dyskonty spożywcze, szkoła, siłownia i boisko.

Inwestycja Postepowa 6 znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Postępowa 6 (7 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi N-Home Nazarewicz Nieruchomości.

Inwestycja Postepowa 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Postepowa 6 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Postepowa 6?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Postepowa 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1010 metrów od inwestycji Postepowa 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Postepowa 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Postepowa 6 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty III" w odległości 120 m, Przedszkole nr 22 w odległości 170 m, przedszkole w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Postepowa 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Apex w odległości 190 m, Pediatra Maciej Puławski w odległości 290 m, Centrum Zdrowia Zen w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Postepowa 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Odido, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Postepowa 6 w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości 600 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.01.2018
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: