Park Dragonów

12 zdjęć

Park Dragonów
Park Dragonów
Park Dragonów
Park Dragonów

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Park Dragonów dostępne są 4 oferty

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 295 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 4 domy bliźniaki.

Powierzchnie domów:

od 166 do 190 m².

Ceny domów:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 293 do 11 383 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Jeżeli cenisz sobie komfort i wygodę w mieście, osiedle Park Dragonów jest stworzone dla Ciebie!

W ramach kolejnej inwestycji Grupy Deweloperskiej #mrdom powstaje Park Dragonów. To kameralne, ogrodzone osiedle dziesięciu domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle ogrodzone i zamykane bramą wjazdową. Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, powierzchnie od 166 m2 do 230 m2. Każdy z domów posiada niezależny garaż z miejscem na 2 samochody oraz spore ogródki. Panoramiczne okna, ogrzewanie podłogowe czy ekologiczne pompy ciepła to tylko część rozwiązań wyróżniających osiedle Park Dragonów.

Osiedle położone jest bezpośrednio przy trójmiejskim parku krajobrazowym. Z okien salonów czy sypialni rozpościerać się będzie widok las i przyrodę. Jednocześnie niedaleko znajduje się przystanek autobusowy ( 3 min) i PKM Karwiny ( 10 min). Podróż autem do centrum Gdyni zajmuje około 15 min.

W bliskiej odległości znajduje się infrastruktura ułatwiająca codzienne funkcjonowanie: szkoły podstawowe, przedszkola, sklepy, restauracje. W sąsiedztwie tereny rekreacyjne, las.

Park Dragonów to wyjątkowe miejsce dla osób ceniących wygodę, spokój, ekologię, oraz bliskość natury.

Inwestycja Park Dragonów znajduje się na Małym Kacku, ul. Dragonów (4.8 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez #mrdom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Park Dragonów w sprzedaży są 4 nowe domy o powierzchni od 166 do 190 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców #mrdom nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone jest w cichej części miasta na skraju lasu. Jednocześnie niedaleko znajduje się przystanek autobusowy ( 3 min pieszo) i PKM Karwiny (10 min pieszo). Podróż autem do centrum Gdyni zajmuje około 10 min. W bliskiej odległości znajduje się infrastruktura ułatwiająca codzienne funkcjonowanie: przedszkola, szkoły podstawowe, sklepy, restauracje, siłownie i centrum handlowe.

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Dragonów?

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Dragonów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Dragonów znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: KIDS!Only w odległości 270 m, MISIE TULISIE III w odległości 460 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Dragonów w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.11.2022
Data aktualizacji: 31.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Małym Kacku

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: