Villa Ova

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Willowa, oferowane bezpośrednio przez Mertis Investments Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Willowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1839 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Ova

2 zdjęcia

Villa Ova

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Osiedle Akademickie

  Murapol Osiedle Akademickie

  Murapol S.A.

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. Akademicka
  7.5 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 27-63 m2
  • Mieszkań: 59
  • Pokoje: 1-4
 • Osiedle Uniwersyteckie

  Osiedle Uniwersyteckie

  CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. P.E. Strzeleckiego
  8.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 51-56 m2
  • Mieszkań: 29
  • Pokoje: 2-3

Opis Inwestycji

Villa Ova oferuje nowe mieszkania w bydgoskim Fordonie. W ofercie posiadamy pięć mieszkań metrażu od 53 do 128 mkw. Niezwykle ciekawa architektonicznie, kameralna inwestycja z ogródkami, tarasami i miejscami postojowymi na zamkniętym terenie. Każde z mieszkań posiadać będzie indywidualne ogrzewanie za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego. Mieszkania posiadać podłogową instalację grzewczą w salonie i łazienkach

Inwestycja Villa Ova znajduje się w Bydgoszczy, ul. Willowa (6.4 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Mertis Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Ova została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Ova nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: darmowy parking na terenie inwestycji.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Ova?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Ova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Villa Ova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fordońska / Sochaczewska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Ova w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.10.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: