Marina House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jagiellońska, oferowane bezpośrednio przez Mertis Investments Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 36

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1730 ofert w najbliższej okolicy!

Marina House

4 zdjęcia

Marina House
Marina House
Marina House
Marina House

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Urocza 10
  od: 8 500 zł/m2

  Apartamenty Urocza 10

  Amalfi Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. Urocza 10
  0.2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 35-53 m2
  • Mieszkań: 12
  • Pokoje: 2-3
 • Apartamenty Chopina
  od: 6 600 zł/m2

  Apartamenty Chopina

  Mertis Investments Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. Chopina
  0.9 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 26-129 m2
  • Mieszkań: 55
  • Pokoje: 1-7
 • Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap
  od: 8 298 zł/m2

  Botaniq Chodkiewicza 19 - ostatni etap

  IQ Development

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. Chodkiewicza 19
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 48-71 m2
  • Mieszkań: 13
  • Pokoje: 3-4

Opis Inwestycji

"Marina House to jedna z topowych lokalizacji w Bydgoszczy. Znajduje się w nowej części Śródmieścia, tuż nad rzeką Brdą. Osiedle składa się dwóch wysokiej klasy, 6-piętrowych, kaskadowych budynków. W ofercie posiadamy szeroki wybór mieszkań - zarówno kompaktowe lokale 40-metrowe jak i apartamenty o powierzchni ponad 100 mkw.

Zamknięty, strzeżony teren, wysokiej jakości wykończenie, eleganckie klatki schodowe z nowoczesnymi windami i rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że Marina House jest ofertą godną uwagi. Wszystko to w przystępnych cenach od 4200 zł/mk2."

Inwestycja Marina House znajduje się w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 36 (0.4 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Mertis Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Marina House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marina House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Marina House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marina House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Marina House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jagiellońska / Piotrowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Marina House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marina House znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: I Prywatne Gimnazjum w odległości 90 m, I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w odległości 90 m, TRZYLETNIA BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA "WEKTOR" W BYDGOSZCZY w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marina House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny w odległości 290 m, Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy w odległości 450 m, Szpital MSWiA w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marina House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Logan, w odległości 380 m znajduje się Focus Mall Bydgoszcz, w odległości 440 m znajduje się MMarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marina House w odległości 130 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 160 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 160 m znajduje się Bydgoski Klub Wioślarek.

Data publikacji: 13.01.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: