Młoda Rumia etap IV

30 zdjęć

Młoda Rumia etap IV
Młoda Rumia etap IV
Młoda Rumia etap IV
Młoda Rumia etap IV

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Młoda Rumia etap IV dostępnych jest 7 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (7)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne oraz garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 64 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 000 do 8 700 zł.

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem budowy.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w spokojnej, bezpiecznej okolicy? Masko Invest pomoże Ci spełnić te marzenia. Znajdź idealne mieszkanie dla siebie i swojej rodziny na nowo powstającym osiedlu Młoda Rumia w dynamicznie rozwijającej się części miasta! Poznaj szczegóły naszej nowej inwestycji w Rumi, sprawdź dostępność lokali, przykładowe aranżacje wnętrz i wybierz ofertę najlepiej dopasowaną do potrzeb własnych oraz Twoich najbliższych. Młoda Rumia to nasza najnowsza inwestycja, która rozpoczęła się z początkiem 2021r. Będzie to nowoczesne osiedle składające się z siedemnastu budynków oraz ciekawie zaprojektowanej infrastruktury wewnętrznej. Na powierzchni kilku hektarów powstanie łącznie 340 nowoczesnych, komfortowo wyposażonych mieszkań. Bogaty wybór powierzchni, zróżnicowanie pod względem liczby i rozkładu pomieszczeń oraz atrakcyjna lokalizacja to podstawowe atuty naszej nowej inwestycji deweloperskiej. Realizowane przy ulicy Jeziornej, w dynamicznie rozwijającej się części miasta osiedle stanowi naszą odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Rumi. Jasna kolorystyka elewacji, prywatny balkon oraz nowoczesna bryła budynków sprawiają, że z zewnątrz inwestycja doskonale koresponduje ze współczesnymi trendami architektonicznymi. Wewnątrz z kolei mieszkania urzekają przestrzenią, nasłonecznieniem oraz funkcjonalnością, która w połączeniu z nowoczesną aranżacją pozwala nam odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Młoda Rumia etap IV znajduje się w Rumi, ul. Jeziorna (4.5 km od Gdyni), jest realizowana przez Masko Invest.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Młoda Rumia etap IV w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 64 metrów kwadratowych, w cenie od 8 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 40 m2 (3 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 64 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Masko Invest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Niezaprzeczalną zaletą mieszkania w tej prestiżowej lokalizacji jest jej doskonałe skomunikowanie z centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest 550 metrów od przystanku autobusowego, 2,2 km od dworca PKP i tylko kilometr od centrum handlowego oraz aquaparku. Bliskość przedszkola i szkoły podstawowej to kolejne argumenty przemawiające za wyborem lokali w naszej nowej inwestycji w Rumi. Lokalizację osiedla z pewnością docenią wszyscy ci, którzy oprócz dobrej komunikacji i bliskości licznych udogodnień, jednocześnie cenią sobie przyrodę i oczekują spokoju. Budynkom towarzyszyć będzie wszechobecna zieleń, która w połączeniu z bogato rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną zapewni doskonałe warunki do wypoczynku najmłodszym oraz nieco starszym. Jeśli Twoim wymarzonym miejscem do życia jest właśnie Rumia, nowe mieszkania od Masko Invest pozwolą Ci poczuć się tutaj naprawdę u siebie.

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Młoda Rumia etap IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młoda Rumia etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Młoda Rumia etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rumia Jeziorna 01 n/ż.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młoda Rumia etap IV w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.06.2022
Data aktualizacji: 27.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rumi

Oferty w Rumi

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: