Młoda Rumia etap III

29 zdjęć

Młoda Rumia etap III
Młoda Rumia etap III
Młoda Rumia etap III
Młoda Rumia etap III

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Młoda Rumia etap III dostępnych jest 7 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (7)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne oraz garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 50 do 64 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 600 do 8 200 zł.

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem budowy.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle "Młoda Rumia” to nowy projekt mieszkaniowy firmy MASKO INVEST.

Jest to kolejna, trzecia już inwestycja realizowana na terenie Rumi.

Osiedle Młoda Rumia to zespół siedemnastu nowoczesnych, czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, które posiadają wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

W trosce o przyszłych właścicieli lokali, wszystkie mieszkania zostały starannie rozplanowane według autorskiego pomysłu pracowni projektowej 4idea. Charakteryzują się przede wszystkim przemyślaną architekturą oraz funkcjonalnością, zapewniając komfortowe warunki mieszkania.

Obecnie realizujemy I etap inwestycji obejmujący budowę zespołu 3 budynków po 20 mieszkań w każdym z nich. W ofercie posiadamy 60 przestronnych mieszkań, 2, 3-i 5 pokojowych o zróżnicowanej powierzchni (od 30,98 m2 do 91,16 m2) z przestronnymi balkonami (od 4,12 m2 do 15,15 m2).

W każdym budynku znajduje się hala garażowa, a na zewnątrz zostały zaplanowane ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców oraz gości.

Z myślą o małych mieszkańcach zaprojektowane zostały dwa place zabaw, które będą doskonałą przestrzenią do zabawy dla dzieci oraz miejscem wypoczynki dla ich rodziców.

Oferujemy wysoki standard wykonania mieszkań. Stan deweloperski, realizowany jest w połączeniu wysokiej jakości materiałów budowlanych z najnowszą technologią, zapewniający nowoczesny styl i trwałość wykonania. Cechą charakterystyczną mieszkań są duże przeszklenia, które świetnie doświetlają wnętrze oraz czynią je bardziej przestronnymi. Ogrzewanie podłogowe jakie wykonujemy zapewnia energooszczędność oraz komfort cieplny.

Osiedle Młoda Rumia to idealne miejsce do zamieszkania z rodziną. Znajduje się w doskonałej lokalizacji, która zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie gwarantuje łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Inwestycja Młoda Rumia etap III znajduje się w Rumi, ul. Jeziorna (4.4 km od Gdyni), jest realizowana przez Masko Invest.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Młoda Rumia etap III w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 50 do 64 metrów kwadratowych, w cenie od 7 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 64 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Masko Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Niezaprzeczalną zaletą mieszkania w tej prestiżowej lokalizacji jest jej doskonałe skomunikowanie z centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest 550 metrów od przystanku autobusowego, 2,2 km od dworca PKP i tylko kilometr od centrum handlowego oraz aquaparku. Bliskość przedszkola i szkoły podstawowej to kolejne argumenty przemawiające za wyborem lokali w naszej nowej inwestycji w Rumi. Lokalizację osiedla z pewnością docenią wszyscy ci, którzy oprócz dobrej komunikacji i bliskości licznych udogodnień, jednocześnie cenią sobie przyrodę i oczekują spokoju. Budynkom towarzyszyć będzie wszechobecna zieleń, która w połączeniu z bogato rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjną zapewni doskonałe warunki do wypoczynku najmłodszym oraz nieco starszym. Jeśli Twoim wymarzonym miejscem do życia jest właśnie Rumia, nowe mieszkania od Masko Invest pozwolą Ci poczuć się tutaj naprawdę u siebie.

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Młoda Rumia etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młoda Rumia etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Młoda Rumia etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rumia Jeziorna 01 n/ż.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młoda Rumia etap III w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.06.2022
Data aktualizacji: 07.12.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rumi

Oferty w Rumi

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: